Tektaş Ailesi Tatilde: Alişan’ın Eşi Buse Varol’dan Bikinili Paylaşım Geldi!

Aleyna

Haberler

5 Temmuz 2023

Tektaş Ailesi Tatilde: Alişan’ın Eşi Buse Varol’dan Bikinili Paylaşım Geldi!

Alişan ve Buse Varol, sosyal medyanın en çok takip edilen ünlüleri arasında yer alıyor. Özellikle de Buse Varol ile evliliği sonrasında her adımları takip edilen çiftimiz, geçtiğimiz iki sene önceye kadar hayatlarına mutlu mesut devam ediyordu ancak Koronavirüs pandemisi sırasında Alişan’ın menajerliğini yapan kardeşi Selçuk Tektaş uzun süre hastanede tedavi gördükten sonra hayatını kaybetti. Bu da Alişan ve ailesinin hayatında derin bir yaraya neden oldu. Kardeşini kaybettikten sonra Buse Varol’la da sorunlar yaşayan ünlü şarkıcı şimdilerde TRT’de Gülümse Hayata programının sunuculuğunu üstleniyor.

Buse Varol’un Bikinisi Olay Oldu!

Zor zamanlar atlatan Alişan ve ailesi her şeye rağmen çocukları için ayakta durmaya devam ediyor. Hatta yaz mevsimin gelmesiyle birlikte Tektaş ailesi soluğu tatilde aldı. Çocukları Burak ve Eliz ile birlikte yoğun bir dönemin ardından tatilin tadını çıkartan Alişan ve Buse Varol, tatil paylaşımları yapmaya devam ediyor. Özellikle verdiği kilolarla gündeme gelen Buse Varol’un bikinili paylaşımı ise olay oldu.

Kardeşiyle İlgili İlk Kez Konuşmuştu

Her daim kardeşinin anısını yaşatmaya çalışan Alişan, geçtiğimiz aylarda katıldığı bir Youtube programında Selçuk Tektaş’ın vefatı sonrası ilk kez açık yüreklilikle duygularını aktardı. Alişan, “O olaydan sonra tüm hayatım değişti. Hayatım bakış açım, hayat görüşüm, her şeyim değişti. Bir daha hiç şarkı söyleyemeyeceğimi zannediyordum. Ama Allah demek ki öyle bir sabır veriyor ki insana, hani hep insan düşünür ya karşısındakine söylerler; bu sevgilisi olur, karısı olur, annesi, kardeşi veya babası olur ‘seni çok seviyorum, sensiz nefes alamam, sensiz yaşayamam’ falan diyorlar ya, yaşanıyor ama eksik yaşanıyor, yarım yaşanıyor. Tek tesellim Selçuk o kadar iyi biriydi ki Allah ona böyle bir ölümle şehitlik mertebesi nasip etti. Her şey o hayattaymış gibi devam ediyor tek eksiğimiz o” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz