Artvin’de Demet Akalın ve Resul Dindar Arasında “Sahne Saati” Kavgası!

Aleyna

Haberler

14 Ağustos 2023

Artvin’de Demet Akalın ve Resul Dindar Arasında “Sahne Saati” Kavgası!

Artvin’in Arhavi ilçesinde düzenlenen Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali’nde yaşanan Resul Dindar ve Demek Akalın arasında yaşanan gerginlik magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Artvin’in Arhavi ilçesinde düzenlenen Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali’nde konser veren Resul Dindar ve Demet Akalın arasında tartışma çıktı. Akalın, Dindar’ın konseri uzatmasına tepki göstererek sahneye çıkmadı. Dindar ise Akalın’ın sahneyi kendisine devretmesini istedi. İkili arasındaki tartışma sonrasında Akalın sahneye çıkarak konserine devam etti.

Festival kapsamında sahne alan ünlü şarkıcılar Resul Dindar ve Demet Akalın arasında sahne süresi konusunda yaşanan gerginlik büyük yankı uyandırdı. Karadeniz müziğinin sevilen isimlerinden Resul Dindar, festivalin 5. gününde sahneye çıktı ve izleyicilere unutulmaz anlar yaşattı. Ancak Dindar’ın sahne performansı planlanandan daha uzun sürdü. Program dahilinde saat 22.00’de sahneyi Demet Akalın’a devretmesi gereken Dindar, konserini uzattığı için Demet Akalın’ın kendisine tepki gösterdiğini iddia etti.

Mikrofonu alarak seyircilere seslenen Dindar, “Size çok güzel bir şey söyleyeceğim, ne kadar yakıştığına siz karar verin. Demet Akalın Hanımefendi 22.30’da çıkmak istiyormuş, eğer çıkmazsa gidecekmiş. Benim sahnemi erken bitirmemi istiyormuş yoksa gidecekmiş. Ben buranın çocuğuyum, ben Karadeniz müziğiyim. Sen beni tanımıyorsun, benim saatim on bir” ifadelerini kullandı. Dindar’ın konuşmalarının ardından sahneye çıkan Demet Akalın, Dindar ile bir süre konuştuktan sonra sahneden indi. Akalın, daha sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Dindar’ın iddialarını yalanladı. Demet Akalın, “Böyle bir şey yok arkadaşlar. Ben 22.00’de sahneye çıkacaktım ama Resul Bey 22.30’a kadar devam etti. Ben de bekledim saygısızlık yapmadım. Sonra da sahneye çıkıp güzel bir konser verdim” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz