Merve Çağıran ve İsmail Hacıoğlu’nun Olay Yaratan Aşkından İlk Fotoğraf Geldi! Merve Çağıran Paylaştı…

Aleyna

Haberler

9 Kasım 2020

Merve Çağıran ve İsmail Hacıoğlu’nun Olay Yaratan Aşkından İlk Fotoğraf Geldi! Merve Çağıran Paylaştı…

Sevilen oyuncular Merve Çağıran ve İsmail Hacıoğlu, geçtiğimiz aylarda aşklarını ilan etmişti. İsmail Hacıoğlu’nun eski eşinden boşanmasının hemen ardından gelen aşk gündeme bomba gibi düşmüştü. İlişkilerini gündemden olabildiğince uzak tutmaya çalışan ikiliden ilk aşk pozu sonunda geldi.

merve çağıran ismail hacıoğlu

Boşanmanın Sebebinin Merve Çağıran Olduğu İddiası

İsmail Hacıoğlu 2016 yılında Duygu Kumarki ile evlenmiş ve Yemin adında bir erkek çocukları dünyaya gelmişti. 4 yıl süren bu evlilik geçtiğimiz aylarda sonlanmıştı. Boşanmasının üzerinden henüz 20 gün sonra Merve Çağıran ile aşk iddiaları ortaya çıkan ünlü oyuncuya büyük tepki yağmış ve evliliğin sonlanmasının sebebinin aldatma olabileceği yönünde birçok haber yazılmıştı.

çocuk dizisi ismail hacıoğlu

İkili İddialara Sert Tepki Vermişti

Merve Çağıran ve İsmail Hacıoğlu, geçtiğimiz sezon Star TV’de yayınlanan “Çocuk” dizisinde beraber rol almışlardı. Ünlü oyuncular, Hacıoğlu’nun boşanma sebebi olarak ilişkilerinin gösterilmesine tepki göstererek açıklamalarda bulunmuş ve yaşadıkları ilişkinin arkasında durmuşlardı.

merve çağıran açıklama

Merve Çağıran’dan Aşkın İlk Pozu Geldi!

İlişkilerini gizli yaşamayı tercih eden ve sosyal medyaya yansıtmayan çift ara ara minik paylaşımlar yapıp mutluluklarını paylaşıyordu. Aşkın ilk kanıtı ise Merve Çağıran’ın sevgilisinin gözlerini paylaşıp “Ne güzel gözler” notuyla mutluluklarını resmen ilan etmişti.

ismail hacıoğlu ve merve çağıran aşkı

Yeni paylaşım da yine Merve Çağıran’dan geldi. Güzel oyuncu ilk kez bir arada oldukları bir fotoğraf paylaştı. Siyah beyaz olan ve güneşlendikleri anlaşılan bu pozun ise yazdan kalma olduğu mu yoksa ikilinin yeni bir tatilde mi olduğu henüz bilinmiyor.

merve çağıran ismail hacıoğlu ilk fotoğraf

İsmail Hacıoğlu fotoğraf çektirmeye pek istekli gibi durmasa da çiftin birlikte mutlu oldukları gözlerinden okunuyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz