“Hala Aşığım” Açıklamalarının Ardından, Didem Soydan Sessizliğini Bozdu: “Yanlış Yerlere Çekilen…”

Aleyna

Haberler

8 Ağustos 2023

“Hala Aşığım” Açıklamalarının Ardından, Didem Soydan Sessizliğini Bozdu: “Yanlış Yerlere Çekilen…”

Her attığımı adım ile olay olmayı başaran isimlerden biri de Ünlü manken Didem Soydan. Giydiği çarpıcı kıyafetler ve yaptığı açıklamalar ile gündemden düşmeyen ünlü güzel, Melis İşiten’in YouTube kanalında yayınlanan “Melis’in Dünyası”na konuk oldu ve aşk hayatıyla ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu. Melis İşiten’in sorularını samimiyetle yanıtlayan Soydan, eski bir aşkından bahsettiğinde sosyal medya yıkıldı.

Didem Soydan, eski sevgilisi tarafından çocuk sahibi olma teklifi aldığını ancak kabul etmediğini ve bu nedenle ayrıldıklarını belirtti. Aşık olduğu kişinin ise hala aynı olduğunu ve hayatına giren herkesin bunu bildiğini dile getirdi. Ancak, bu kişinin şu an evli ve ailesi olduğunu da ifade etti. Soydan, eski aşkıyla ilgili “Aşık olduğum tek bir kişi var, hâlâ da ona aşığım. Aşık olduğum kişi hâlâ aynı. İsmini veremem çünkü kendisinin ailesi var. Ben her ilişkimi onunla kıyaslıyorum. Ve hiçbir ilişkim onun önüne geçmedi. İlişkilerimdeki insanlar da bunu bildi. Ben çocuk sahibi olmak hiçbir zaman istemediğim için de ilişki sürmedi” ifadelerini kullandı.

blank

Soydan’ın bahsettiği kişinin ünlü şarkıcı Can Bonomo olduğu düşünüldü. Didem Soydan ve Can Bonomo, 2014-2016 yılları arasında aşk yaşamış hatta evleneceklerini Instagram üzerinden duyurmuştu. Fakat sonra ikili aniden ayrılık kararı vermişti. Sosyal medya bu olayı konuşurken, tüm bu iddiaların ardından sessizliğini bozan Didem Soydan, sözlerinin yanlış yerlere çekildiğini söyledi. Ünlü güzel, Instagram üzerinden; “Yanlış yerlere çekilen bir konudan, kişilere verdiğim saygı ve değerden sebep bu açıklamayı yapıyorum. Türkiye’de yaşamayan ve Türkiye ile alakası olmayan birinden bahsetmeme rağmen konuyu magazine çok uygun olması sebebi ile yanlış isimler üzerinden yorumladınız. Yayında da belirttiğim gibi Amerika’da yaşadığım döneme dair bir hikayeydi. Bu konunun yanlış yerlere gitmesinden dolayı gerçekten üzgünüm. Lütfen kimseyi alakaları olmayan bir konuya dahil ederek rahatsızlık vermeyin” açıklamasını yaptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz