Hande Yener Bodrum Tatilinde Açıklamalarıyla Olay Oldu: “Çıkardığım Şarkı…”

Aleyna

Haberler

7 Ağustos 2023

Hande Yener Bodrum Tatilinde Açıklamalarıyla Olay Oldu: “Çıkardığım Şarkı…”

Hande Yener, önceki gün Bodrum Torba’da tatil yaptığı otelde görüntülendi. Habertürk’ten Eren Gürel’in haberine göre, geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden yaptığı, “500 milyon dilenmeler artık olmuyor. Gerçek şarkılar yerini buluyor” sözleri Yener’e hatırlatıldı. Şarkıcı, konuyla ilgili şöyle konuştu: “O şarkıcılar, iki yıl aradan sonra kaybolup gidiyorlar. Şu an benim çıkardığım şarkı bir numara. Benden bir tane daha yok.” Mustafa Sandal ile Uzi arasındaki yaşanan olaya da değinen şarkıcı, “Bence yeni nesil birazcık rütbesini bilmeli. Çünkü bir rahatsızlık duyuyorsan o zaman sözleşmene ekleyeceksin ilk sahne alırım ya da sonra çıkarım” diye konuştu.

Yoğun bir konser maratonu sürecinde olan Hande Yener sahne kıyafetleri ile adından söz ettiriyor. Fit görünümü ile beğeni toplayan Hande Yener, tartışma yaratacak sözler sarf etti. Sosyal medya hesabının hikaye bölümünden paylaşımda bulunan ünlü şarkıcı, meslektaşlarına gönderme yaptı. Yener, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Telefon çiftliği sahipleri! Listeleri bir salın… Algoritmayı etkiliyorsun da Türk halkının kalbine öyle girilmez… Algı starlık için değmez. Günün sonunda siz üzülürsünüz. Konser sanatçısı olmak ve sizinle yıllarca sürüklenecek hayranlara sahip olmak için çalışın, hayal kurun, başkalarının emeğini çalmayın… Hayır gelmez…”

“Biz böyle tık sahtekarlıklarına ses çıkartmadan önce YouTube’da 300-500 milyon tıklanan tiplemeler vardı Dünya listelerine giren, Beyonce’yi falan geçen :)) Şimdi 50 milyonu bile reklam basıp zar zor görüyorlar. E noldu ülkenin nüfusu mu azaldı? Ya da yurtdışı hayranlarınız uzaya mi taşındı? Yok, YouTube olaya el koydu. Reklam veren bana versin dedi.. şimdi başka platformlar ile aynı hikaye sürüyor.. Bu manipülasyonlar ile dinleyicide star algısı yarattınız. Tebrikler :)) Hiç bunlar gün yüzüne çıkmayacakmış gibi ortalıkta gezdiniz. Şimdi artık vakti geldi.. Telefon çiftliği ile işi büyütenler, sizin de oyununuz bozulacak…”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz