Halit Ergenç Yeni Dizisi ile Ekranlara Dönüyor

admin

Haberler

21 Ocak 2016

Halit Ergenç Yeni Dizisi ile Ekranlara Dönüyor

Star TV ekranlarında yayınlanan ve bir döneme damga vurmayı başarmış olan Muhteşem Yüzyıl dizisinin efsanevi oyuncularından olan Halit Ergenç, yeni dönem dizisi ile ekranlara tekrar geliyor. Star TV’nin reyting rekorları kırmayı başaran Muhteşem Yüzyıl dizisinde Kanuni Sultan Süleyman karakterini canlandıran oyuncu, yeni projesi için çalışmalarını sürdürüyor.

Gündeme yeni gelen haberlere göre ise ünlü oyuncu Halit Ergenç’in rol arkadaşı Cansu Dere olacak. Muhteşem Yüzyıl ile tanıdığımız Halit Ergenç’in yaklaşık bir ay kadar bir süre önce O3 Productions şirketi ile sözleşmesini yenilediğini biliyorduk. Uzun süren çalışmalar neticesinde Ergenç’in rol alacağı dizinin senaryosu da belli oldu. Senaryo yazım aşamasında başarılı oyuncu Halit Ergenç’in de fikirleri alındı.

Yapım Ekibi Açıklama Yaptı

Akşam gazetesinde yayınlanan bir habere göre ise yeni dönem dizisine başlayacak olan Halit Ergenç’in bayan partner Cansu Dere olacak. Yapım şirketi konu ile ilgili ise şu şekilde konuştu, ‘Öncelikli olarak hedefimiz senaryonun geldiği son halinin Halit Ergenç tarafından beğenilmesidir. Ergenç ile birlikte rol alacak olan bayan partnere daha sonra karar vermeyi düşünüyoruz.’

2009 yılında Acı Aşk filminde başrolleri paylaşan Cansu Dere ve Halit Ergenç, son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde de birlikte rol almışlardı. Eğer işler yolunda giderse iki ünlü isim üçüncü kez aynı dizide yer alacaklar. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz