Meğer İbrahim Tatlıses ve Perihan Savaş’ın Torunları Varmış! İşte Eski Çiftin Bilinmeyen Kızları Melek…

Aleyna

Haberler

12 Kasım 2020

Meğer İbrahim Tatlıses ve Perihan Savaş’ın Torunları Varmış! İşte Eski Çiftin Bilinmeyen Kızları Melek…

İbrahim Tatlıses ve Perihan Savaş çiftinin yıllar önceki ilişkisinden bir kızları olduğunu biliyor muydunuz? Medyada uzakta büyüyen ve çoğu kişinin bilmediği kızları Melek, şimdi evli ve hatta 3 çocuğu var. İşte İbrahim Tatlıses ve Perihan Savaş’ın bilinmeyen kızları ve torunlarının hikayesi…

Film Setinde Başlayan Bir Aşk

İbrahim Tatlıses ve Perihan Savaş, 1979 yılında “Kara Yazma” filminde tanışıp aşk yaşamaya başlamışlardı. İlk evliliğini Urfa’da Adalet Durak ile yapan Tatlıses, Perihan Savaş’la aşk söylentilerinin sonucunda 3 çocuk sahibi olduğu ilk eşinden ayrılmıştı.

blank

Aşkları Olaylı Bitmişti

Bu ilişkiden bir kız çocuğu dünyaya gelmiş ve adını Melek Zübeyde koymuşlardı. 1984 yılında İbrahim Tatlıses’ten şiddet gördüğü şikayetiyle mahkemeye başvurmuş ve o yıllara bomba gibi düşen bir iddia ortaya atmıştı. Perihan Savaş’ın söylemlerine göre İbrahim Tatlıses onu kaçırarak yedi saat boyunca dövmüştü. Savaş’ın gözlerinin morardığı ve kaşının patladığı görüldükten sonra polis sorgusuna çıkan Tatlıses, ” Perihan benim çocuğumun annesi. Sağda solda dolaşmasını erkeklik gururuma yediremedim” sözleriyle skandal yaratmıştı.

blank

Kızları Melek İçin Zaman Zaman Bir Araya Geldiler

Perihan Savaş’ın medyadan uzakta büyüttüğü kızı Melek Zübeyde, iyi bir eğitim aldı. Babasının ve annesinin şöhretini hiçbir zaman kullanmayan Melek, kendi ayakları üzerinde durmaya kararlıydı. Birçok kişi İbrahim Tatlıses’in Melek adında bir kızı olduğunu bile bilmiyor. Duyanların hayrete düştüğü Melek ise 2008 yılında evlendi. Melek, şimdi 37 yaşında. İbrahim Tatlıses ve Perihan Savaş’ın ise Efe, Ali ve Zeynep Bal adında üç tane torunu var. İbrahim Tatlıses ise kızını mezuniyet töreni, düğün, torunlarının sünnet töreni gibi önemli günlerde hiç yalnız bırakmadı.

blank

Melek Annesine Çok Benzetiliyor

Gözlerden uzak büyüyen Melek, hiçbir zaman magazin gündeminde olmadı. Perihan Savaş’ın ve İbrahim Tatlıses’in bir kızları olduğunu ilk defa öğrenenler ise Melek’i annesine benzetmekten kendilerini alamıyorlar.

blank

Perihan Savaş’tan Kızı için Duygusal Paylaşım

En son Çukur dizisinde Sultan Koçovalı rolüyle gördüğümüz Perihan Savaş, kızının doğum günü için sosyal medyadan duygusal bir paylaşım yaptı. Savaş paylaştığı fotoğrafın altına “Hayatıma güneş gibi doğdun benim güzel kızım iyikiiii… Benim yüzümü güldürdün Allah da seni çocuklarından güldürsün. Canımın içi seni çok seviyorum, sağlıklı musmutlu yaşların olsun” notunu paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz