Haluk Levent’le Manavgat’ta Bir Araya Gelen Gamze Özçelik’ten İtiraf! Ünlü Modelin Ağlama Krizine Girdiği Anlar

Aleyna

Haberler

5 Ağustos 2021

Haluk Levent’le Manavgat’ta Bir Araya Gelen Gamze Özçelik’ten İtiraf! Ünlü Modelin Ağlama Krizine Girdiği Anlar

Ülkede dört bir yanda çıkan orman yangınlarının yarattığı felaketler nedeniyle tüm vatandaşlar, ünlüler, gönüllüler herkes elinden geleni yapmaya çalışıyor. Haluk Levent ve Gamze Özçelik de yangın felaketinin yaralarını sarmak için hemen harekete geçen isimler arasında. İki ünlü isim dün Manavgat’ta buluştular ve bir araya geldiler. İşte bu buluşmada geçen duygusal anlar!

Ahbap ve Umuda Koşanlar

gamze özçelik haluk levent

Bilindiği gibi Haluk Levent kurmuş olduğu Ahbap Platformu ile Gamze Özçelik ise Umuda Koşanlar Derneği ile felaket bölgelerine ilk ulaşan isimler arasında yer aldılar. Bölgede henüz devam eden yangınları kontrol altına alma çalışmaları sürerken bu iki ünlü isim de Manavgat’ta bir araya geldiler ve birlikte sohbet ettikleri bir anın fotoğraflarını paylaştılar. Gamze Özçelik ve Haluk Levent ayrıca yangın bölgesinden paylaşımlar yaparak herkesin dikkatini ve duyarlılığını buraya toparlamaya çalıştılar. Hatta iki ünlü isim bu paylaşımlarını “İnanın çok büyük bir durumla mücadele ediyoruz” yorumu ile yayınladılar.

Gamze Özçelik’ten İtiraf

blank

Ardından yeni bir paylaşım yapan Gamze Özçelik gittiği felaket bölgelerindeki duygularını aktardı. Özçelik o anları “Bazen gittiğim bölgelerde kontrolü kaybetmeyip, doğru kararlar verebilmek için duygularımı bastırdığımı fark ediyorum. Hatta kendim bile anlayamıyorum bazen ne kadar etkilendiğimi. Ta ki kendimle baş başa kalana dek. Kaç kez biliyorum uçaktan inip arabama bindiğimde ağlama krizlerine girdiğimi…” şeklinde ifade etti. Ardından bu kez Manavgat’taki yangın görüntülerini gördükten sonraki duygularına değinen Özçelik; “Şimdi devam eden yangınsa, içimde büyümeye devam ediyor ve sanırım hiç sönmeyecek…” şeklinde açıkladı.

Oyunculuğu Zirvede Bıraktı

blank

Oyuncu, sunucu ve model olan Gamze Özçelik bilindiği gibi 1999 yılında Elite Model Look Ipek güzeli, 2000’de Miss Turkey 2. güzeli seçilmiş fakat bir tek hayır defilesi için podyuma çıktı. Daha sonra oyunculukla da ilgilenen Özçelik oyunculuk kariyerini de zirvede bırakarak 2017 yılında Umuda Koşanlar Derneğini kurdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz