Masumlar Apartmanının Cesur Oyuncusu Ezgi Mola’dan Yine Acil Bir Uyarı! Lütfen Paylaşın, Lütfen

Aleyna

Haberler

5 Ağustos 2021

Masumlar Apartmanının Cesur Oyuncusu Ezgi Mola’dan Yine Acil Bir Uyarı! Lütfen Paylaşın, Lütfen

Toplumsal konulara dair duyarlılığı ile tanıdığımız Ezgi Mola bugün sosyal medya hesabından yapmış olduğu bir paylaşımda yine oldukça önemli bir duyuruyu daha bizlerle paylaştı. Her paylaşımı ile bir soruna çare olmaya çalışan Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola bugün de kayıp Merve Kırımlı’nın kayıp ilanını paylaştı. İşte başarılı sanatçının paylaştığı yürek burkan ilan!

3 Gündür Kayıp

Gün geçmiyor ki kaybolan ve kendisinden haber alınamayan kadın ve çocukların haberleri ile karşı karşıya kalmayalım. Bugün yine böyle bir haber Ezgi Mola sayesinde sosyal medyada önemli bir yer buldu. Tam 3 gündür kayıp olan Merve Kırımlı’yı arama çalışmalarına destek olmaya çalışan başarılı oyuncu, Instagram hesabından bir story ile paylaştığı ilanla arama çalışmalarına destek olmaya çalıştı. 3 gün önce Mersin’in Mezitli ilçesinde kaybolan bedensel engelli Merve Kırımlı’yı görenler ya da haber alanların verilen irtibat numarasına ulaşmaları ve haber vermeleri istenildi.

Bir Haftadır Yangınlarla İlgileniyordu

blank

Ülkemizde tam bir haftadır etkisini koruyan yangın felaketine dair de hiç boş durmayan Ezgi Mola, sosyal medya hesabı üzerinden adeta bir kriz masası gibi çalışmaya devam ediyor. Hesabından yaptığı paylaşımlarla yetkilileri yönlendirmeye çalışıyor, yardım kampanyalarını güçlendiriyor ve daha fazla desteğin felaket bölgelerine gitmesine destek olmaya çalışıyor. Bunu yaparken elbette her zamanki gibi eleştiri oklarına maruz kalan Ezgi Mola, bu eleştirilere her zamanki gibi aldırış etmeden yolunda yürümeye devam ediyor. Her zaman doğru bildiğini söylemekten çekinmeyen Ezgi Mola konu yangınlar da olsa, kadın cinayetleri de olsa, kaybolan kadınlar ve çocuklar da olsa asla sessizce beklemiyor. Bu tavrıyla da kendisini seven daha çok seviyor sevmeyen de daha çok sevmiyor desek yanlış olmaz herhalde. Ama öyle görünüyor ki, seveni sevmeyeninden daha fazla.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz