Masterchef’in Sempatik Jürisi Somer Sivrioğlu’nun Duygusallığı Üzerinde: Sevgiliye İhtiyaç Var!

Aleyna

Haberler

5 Ağustos 2021

Masterchef’in Sempatik Jürisi Somer Sivrioğlu’nun Duygusallığı Üzerinde: Sevgiliye İhtiyaç Var!

Masterchef yeni sezona bomba gibi başladı. Lezzetli tabaklar, renkli yarışmacılar ve birbirinden tatlı üç şef ile izleyicilerin gönlünü çalmayı başaran yarışma, seçmeleri tamamladı. Herşey yolunda gidiyor derken ülkeyi saran yangınlar herkes gibi şeflerin de tadını kaçırdı. Bu durumun etkisi midir bilinmez, Somer Şef şu sıralar duygusal modunu açtı.

Şeflerin Yeni Sezonda Olmayacağı İddiaları Üzdü

Masterchef’in yeni sezonundan hemen önce, yarışmanın simgesi haline gelen üç şefin, yeni sezonda programda yer almayacağı haberleri yayıldı. Bu haberle yıkılan seyirci, gerçek olup olmadığını anlamak için Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın sosyal medya hesaplarına kilitlendi. Ancak sorunun cevabı Masterchef’in yeni bölüm fragmanı ile birlikte geldi.

blank

İlk olarak Mehmet Yalçınkaya’nın yeni sezonda Masterchef kadrosunda yer almak istemediği konuşuldu. İddialara göre Mehmet şef geçen sezona damga vuran ifşa skandallarından çok sıkılmıştı ve bu sezon da aynı şeyi yaşamamak için kadroda olmayı reddetmişti. Bildiğiniz gibi geçen sezon elenen isimler eleme gününden önce sosyal medyada yayınlanıyordu ve bu durum Mehmet şefi yormuştu.

blank

Bir diğer iddia ise programın yayınlanmadığı süre içerisinde Danilo Zanna’nın reklamda oynaması üzerine kuruluydu. Sözde Danilo şef reklamlardan çok iyi bir gelir elde etmişti ve yeni sezonda Masterchef’in jüri koltuğunda oturmak istemiyordu. Bu haberin üzerine gözler Danilo Zanna’nın sosyal medya hesabına çevrildi, ancak şeften hiçbir açıklama gelmedi.

blank

Bir diğer dedikodu ise Somer Sivrioğlu’nun pandemi şartları sebebiyle yarışmayı bırakın, Türkiye’ye bile gelemeyeceği ile ilgiliydi. Birçok ülkenin giriş çıkışları yasaklamasıyla Somer şefin de yarı zamanlı olarak yaşadığı Avustralya’da mahsur kaldığı düşünüldü. Ancak yeni sezon fragmanıyla birlikte şeflerin üçü de ekranda görününce herkesin içi rahatladı. Masterchef tüm eğlencesiyle sezona başladı.

Somer Şef Hem Duygulandı Hem Duygulandırdı

blank

Ne yazık ki hepimiz gibi şefler de ülkemizi saran yangınlar dolayısıyla duygusal çalkantılar yaşamaya başladı. Özellikle de Somer şefin duygusallığı sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlar sebebiyle gözlerden kaçmadı. Dalai Lama’nın bir sözünü Instagram storylerine ekleyen şef, görenleri de kendisi gibi duygulandırdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz