Haluk Levent’ten “En Güvenilen İsim” Seçilmesine Şakayla Karışık Tepki: “Kendime bu kadar güvenmiyorum”

Aleyna

Haberler

2 Ocak 2021

Haluk Levent’ten “En Güvenilen İsim” Seçilmesine Şakayla Karışık Tepki: “Kendime bu kadar güvenmiyorum”

Ünlü şarkıcı Haluk Levent, kurduğu AHBAP Derneği sayesinde dört bir yana yardım eli uzatıyor. Birkaç yıldır çeşitli anketlerde “En güvenilir ünlü” seçilen Levent, bu kez şakayla karışık bir yorum yaptı.

Haluk Levent

Ünlü şarkıcı Haluk Levent, kurucusu olduğu ve yönetim kurulunda yer aldığı AHBAP Derneği sayesinde Türkiye’nin dört bir yanına yardım eli uzatıyor. Öyle ki, bir sosyal medyada “Bugün canım sıkılıyor” yazan insanlar için bile Haluk Levent’ten yardım istenmeye başlandı! Şaka bir yana, pandemi döneminde de yardıma ihtiyacı olan insanların elinden en çok tutanlardan biri yine Haluk Levent ve AHBAP Derneği’ydi.

Durum böyle olunca, Haluk Levent çeşitli anketlerde “En Güvenilir Ünlü İsim” seçildi. Üstelik sadece 2020 için de değil, bu durum birkaç yıldır böyle! Haluk Levent, son olarak Onedio’nun açtığı ankette de “En Güvenilen Ünlü” seçildi. Hem de oyların yüzde 64’ünü alarak!

Şakayla Karışık Teşekkür!

Haluk Levent

Haluk Levent, yardımseverliği kadar espritüel kişiliğiyle de tanınan biri. Özellikle Twitter paylaşımlarıyla olay yaratan ve takipçilerini çok güldüren Levent, son anket sonucuna da şakayla karışık bir yorum yaptı.

Sürekli “En Güvenilir Ünlü” seçilmesinden dem vuran Levent, “Her yerden güven endeksi geliyor. Kendime sizin bana güvendiğiniz kadar güvenmiyorum. Emin misiniz?” diyerek takipçilerini güldürdü.

blank

Kabus gibi geçen 2020’de, Elazığ ve İzmir’de yaşanan depremlerde, pandemi yüzünden yaşanan mağduriyetlerde insanlara yardım eden ilk isimlerden biri her zaman Haluk Levent’ti. Dolayısıyla insanların 2020 yılında da en çok ona ve -onun şahsında- AHBAP Derneği’ne güvenmesi kimseyi şaşırtmadı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz