Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar’ın Güldüren Milli Piyango Videosu: “Amorti bile çıkmadı”

Aleyna

Haberler

2 Ocak 2021

Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar’ın Güldüren Milli Piyango Videosu: “Amorti bile çıkmadı”

Oyuncu çift Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar’dan yine güldüren bir video geldi. Eşinin milli piyango çekilişi sonrası yaşadığı hayal kırıklığını videoya alan Dizdar, takipçilerini çok güldürdü.

Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar

Bir yanda sezonun en beğenilen dizilerinden “Masumlar Apartmanı”nın Gülben’i Merve Dizdar, diğer yanda yıllar sonra ekrana dönen “Çok Güzel Hareketler Bunlar” programının sevilen yüzü Gürhan Altundaşar. Bu mutlu çift 2018 yılından beri mutlu mesut bir evlilik yaşıyor.

Birbirlerine olan aşklarını her fırsatta dile getiren çift, sevgi sözleri ve romantik pozlarıyla düşman çatlatıyor! Romantik olduğu kadar eğlenceli de olan çift, zaman zaman evde yaşadıkları komik anları da takipçileriyle paylaşıyor.

Milli Piyango İsyanı!

Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar

Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar, yılbaşını da kapsayan sokağa çıkma yasakları süresince çok eğlenecek gibi görünüyor! Dizdar, dün yaptığı paylaşımda eşinin her sene büyük bir hevesle milli piyango bileti aldığını anlattı.

Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar

Bu sene de milli piyango bileti alan Altundaşar, sonucu da büyük bir hevesle gazeteden takip etti. Ama biletine amorti bile çıkmadı! Merve Dizdar da eşinin hayal kırıklığını çektiği videolarla paylaştı.

Merve Dizdar, eşinin uzun süre söylendiğini ve durumu kabullenemediğini gülerek anlattı. Bu durum sevimli kedilerinin de dikkatini çekmiş gibi görünüyor!

Gürhan Altundaşar da “Amorti bile çıkmadı. Sürekli böyle oluyor” diyerek tatlılığıyla takipçileri güldürdü. Yine de, yaşadığı büyük hayal kırıklığına rağmen her sene hevesle bilet almaya devam edecek gibi duruyor. Umarız, seneye biletine en azından amorti çıkar!

Büyük İkramiye Çeyrek Bilete Çıktı!

Milli piyango biletleri

Öte yandan, büyük ikramiye bu yıl zaten dağıtılamadı! 100 milyon TL tutarındaki devasa ikramiye bir çeyrek bilete isabet etti! O biletin sahibi de 25 milyon TL’lik bir ikramiye kazanmış oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz