Deniz Akkaya Kendisi Eleştiren Orkun Ün’e Sert Yüklendi: “Sen Kapılarda Pasta Taşımak İçin Beklerken…”

Aleyna

Haberler

2 Ocak 2021

Deniz Akkaya Kendisi Eleştiren Orkun Ün’e Sert Yüklendi: “Sen Kapılarda Pasta Taşımak İçin Beklerken…”

Eski manken Deniz Akkaya, Söylemezsem Olmaz programında SMA’lı çocuklar için söylediği sözlerle magazin gündemine damgasını vurdu! Zaten Beyaz TV’nin Söylemezsem Olmaz programına kim konuk olarak gelse söyledikleri ile gündem oluyor. Magazin gurusu Seren Serengil’in sansasyon aurasından, gelenler konuklar da nasibini alıyor sanırım.

Ancak Deniz Akkaya’nın bu çıkışı, birçok kişiden tepki almasını sağladı. Hürriyet Kelebek gazetesinde köşe yazarlığı yapan Orkun Ün, köşesinde Deniz Akkaya’yı yerden yere vurdu. Laf altında kalmayı sevmeyen sivri dilli eski manken Deniz Akkaya’da Instagram hesabından açtı ağzını yumdu gözünü!

Söylemezsem Olmaz Programında SMA Çıkışı!

Geçtiğimiz hafta yakın arkadaşı Seren Serengil’in Söylemezsem Olmaz programına konuk olan eski manken Deniz Akkaya, söylediği sözlerle herkesi şoke etti! Sevilen şarkıcı Mustafa Sandal’ın “Bütün SMA’lı çocuklara yetişemiyoruz, vicdan azabı çekiyoruz. Suriyelilere destek olan devlet SMA’lı çocuklara da destek olmalı” açıklamasıyla Instagram’da olay olmuştu. Tabii bu konu Söylemezsem Olmaz programına da taşındı.

Program konuğu Deniz Akkaya ise, Mustafa Sandal’ın “Devlet yardım etsin” açıklamasına şöyle bir cevap verdi: “SMA hastalarından önce aylardır evde işsiz oturan müzisyenler var, önce onlara sahip çıksın. SMA hastasına gelene kadar burada intihar eden müzisyenler var. Işın Karaca ile konuştuk. Çocuğuna mama alamadığı için kendini dolaba asarak intihar eden müzisyen arkadaşlarımız var. Önce dibindekilere sahip çıksın!” Bu açıklama ile bütün eleştiri oklarını üzerine çeken Deniz Akkaya’ya bir eleştiri de Hürriyet Gazetesinden geldi!

Orkun Ün’den Deniz Akkaya’ya Ağır Eleştiri!

Orkun Ün

Hürriyet Gazetesinde köşe yazarlığı yapan Orkun Ün’den SMA hastaları için söylediği sözlere çok ağır eleştiriler geldi:

“Önce bir kadına ‘Sen anne olamazsın’ dedi.

Sonra, yaşlı adamı döven bir şarkıcıya sahip çıktı.
Şimdi de SMA hastaları ile ilgili söylediği sözlerle herkesi kızdırdı.
Haydi neler oldu bir hatırlayalım;
Mustafa Sandal’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımında ‘SMA hastası çocuklara elimizden geldiğince destek oluyoruz ama olamayınca da suçluluk duyuyoruz. Artık bu işin bir standardı olmalı’ tarzında ufak bir isyanı oldu. Buraya kadar tamam.
Katılırsınız, katılmazsınız.
Ama bu yoruma Deniz Akkaya öyle bir cevap verdi ki…
Kısa süreli şaşkınlığın ardından ancak “PES” diyebildim.

Bak Deniz Akkaya;
◊ Sen artık ağzından bir cümle çıkmadan içinden sessizce 3 kere tekrarla.
◊ Kibrinden kurtulmaya çalış, biliyorum çok zor ama bir dene.
◊ Türlü saçmalıklarına gülüyorduk eskiden ama artık o eşiği de geçtin.
Yapma.
◊ Etrafında akıl hocalığını yapanların varsa çok acil uzaklaş o arkadaşlarından.
◊ Bu sözlerine ‘doğru dedin be Deniz’ diye destek olanlar senin kuyunu kazmaya çalışanlardır bunu da unutma ve tez zamanda ‘iyi ol’ Deniz Akkaya…”

Deniz Akkaya’dan Orkun Ün’e Cevap Gecikmedi: “Bana Göre Uber Vasıfsız Birisin!”

Kendisi hakkında kaleme alınan bu yazıya çok sinirlenen Deniz Akkaya, Orkun Ün’e, kendi Instagram hesabından cevap vermedi ihmal etmedi:

Deniz Akkaya story
Deniz Akkaya story
Deniz Akkaya story
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz