Hamdi Alkan’ın Kızı Zeynep Alkan Sevgilisi İle Mutfakta Yemek Yaparken Kendinden Geçip Dans Etti!

Aleyna

Haberler

23 Kasım 2020

Hamdi Alkan’ın Kızı Zeynep Alkan Sevgilisi İle Mutfakta Yemek Yaparken Kendinden Geçip Dans Etti!

Ünlü oyuncu Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan’ın dans aşkını bilmeyen yok. Son çektiği dans videosu ise olay yaratacak cinsten!

Hamdi Alkan ve Canan Hoşgör’ün kızı Zeynep Alkan’ın dans etmeyi ne kadar çok sevdiğini bilmeyen yok. Öyle ki, bir ara tüm Türkiye’nin işi gücü Zeynep Alkan’ın dans videolarıydı! Mini şortla dans eden genç kızın videosu magazin programlarında haftalarca tartışıldı.

Aslında Zeynep Alkan da annesi ve babasının izinden gitmeye çalışan genç bir oyuncu adayı. İtalya’nın Roma kentinde oyunculuk eğitimi alan Zeynep Alkan, babasının yönettiği “40 Yalan” filmi sayesinde bu yönde önemli bir adım da attı. Ancak bu çabası yerine “seksi dans” ve ailesinin bu dans videosuna ne dediği konularıyla gündeme geldi.

“Amacım insanları güldürmek”

Zeynep Alkan

Zeynep Alkan o dans videosunu çekerken herkesin konuşacağını hatta “seksi dans” başlığıyla gazete manşetlerine çıkacağını hiç düşünmemiş. “Zaten yorumlarda da beni destekleyen mesajlar vardı” diyen Zeynep Alkan, bu dans olay yarattıktan sonra cevap olarak başka videolar da çektiğini ekledi. “İçimden gelerek, insanları mutlu etmek için güzel enerji vermek istedim” diyen Alkan, amacının insanları güldürmek olduğunu söyledi.

Ailesinden Bile Hesap Soruldu!

Zeynep Alkan ve Hamdi Alkan

Zeynep Alkan insanları güldürmeye çalışırken olayın babasına kadar gitmesinden üzüntü duymuş. Uzun süre kızına kızması için baskı yapılan Hamdi Alkan, ahlak bekçilerinin değil çocuğunun yanında oldu! Hamdi Alkan, “İçinden geldi. Kızım olduğu gibi dans etti, ölçüsü dahilinde her şeyi yapabilir. Keşke hep beraber dans etsek” dedi ve takdir topladı.

Başına Yine İş Açabilir!

Zeynep Alkan

Zeynep Alkan’ın 578 bin takipçili Instagram hesabından paylaştığı yeni dans videosu olay yaratacak! Zeynep Alkan, Hollandalı sevgilisi Wes ile yemek yaparken kamerayı gizledi ve dans ettikleri anları çekti. Bu harekete Zeynep Alkan’ın sevgilisi mi kızar yoksa Türk halkı yine sinirlenecek bir neden bulabilir mi, bilmiyoruz!

Zeynep Alkan, sosyal medyada içinden geldiği gibi hareket ettiğini ve bu yüzden başarılı olduğunu söylüyor. Umarız, her zaman kendisi gibi olmayı başarabilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz