Farah Zeynep Abdullah Canlı Yayınına Katılan Deniz Seki Şarkı Söylerken Gülme Krizine Girdi

Tvyayinakisi.com

Haberler

23 Kasım 2020

Farah Zeynep Abdullah Canlı Yayınına Katılan Deniz Seki Şarkı Söylerken Gülme Krizine Girdi

Deniz Seki geçtiğimiz günlerde İbo Show’a konuk olmuş ve performansıyla günlerce gündemde kalmıştı. Usta sanatçı Ahmet Kaya’nın Nereden Bileceksiniz adlı şarkısını söylemişti. Hem şarkıya getirdiği yorum hem de detone oluşu geçtiğimiz hafta manşetlerden ve sosyal medya kullanıcılarının dilinden düşmedi.

Farah Zeynep Abdullah bu gece bir canlı yayın yaparak ünlü konuklarını takipçileri ile buluşturdu. Yayına katılan ilk isimlerden biri Ezgi Mola oldu. Rol arkadaşı Farah Zeynep Abdullah ile birlikte samimiyet dolu bir sohbet gerçekleştirdiler. En az dizideki kadar samimi değiller mi?

Ardından yayına alınmak için sürpriz bir isimden talep geldi. O isim Deniz Seki’ydi. Yayına alındıktan sonra oldukça mutlu olan Deniz Seki, Farah Zeynep Abdullah’a övgüler yağdırdı.

Belki de geçen hafta maruz kaldığı eleştirileri unutturmak istedi Deniz Seki. Fakat bu yayın onun açısından muhtemelen pek hayırlı olmadı. Çünkü Deniz Seki Suya Hapsettim şarkısını söylemeye başladıktan sonra Farah Zeynep Abdullah ve yanındaki arkadaşı gülme krizine girdi. İkili sık sık kadrajdan çıkarak saklanmaya çalıştılar ama kahkaha seslerine engel olamadılar.

Bu yayın sonrasında Deniz Seki cephesinden nasıl bir tepki gelecek merak konusu…

Benzer Haberler

Tolga 24 Kasım 2020

Farah Zeynep hanımın nasıl bir sesi var sesini merak edenler için bir şarkı söylese de dinlesek

SEDA 24 Kasım 2020

Sen piyasada yokken Deniz Hanım reytinglerin hesabını yapıyordu… Ayıp senin yaptığın, saygısızlık….Bende bu kızı bişey sanmisim.Ayip gerçekten ayıp.Detone olsun olmasın bu kadın yüreğinde hissedip söylemiş.Eline su dokemezken dalga geçmek senin haddin değil

Bilge 24 Kasım 2020

Çok ayıp etmişsiniz kızlar 😡

Bilqe 24 Kasım 2020

Kurt kocayınca köpeğin maskarası olurmuş o hesap. Nolursa olsn deniz seki yılların sanatçısı detonede olablr herşey olablr. Saygısızlar.

Asıl 24 Kasım 2020

Hemen şımarıyorlar.

Denizden 24 Kasım 2020

Bence guzel söylemiş 0 kadar gülünecek bişey bulamıyorum ki kadın canli söylüyor

Eylem 24 Kasım 2020

Cok iyi yapmislar.

malsan 9 Aralık 2020

farah efsane

Yorum Yaz