Kendisine “Reels Reis” Diyen Berfu Yenenler Yeni Videoyla Döndü! “Sövüş time ve kapanış…”

Aleyna

Haberler

23 Kasım 2020

Kendisine “Reels Reis” Diyen Berfu Yenenler Yeni Videoyla Döndü! “Sövüş time ve kapanış…”

Berfu Yenenler eşi Eser Yenenler’le çektiği komik videolarla takipçilerini güldürmeye devam ediyor. Bu videodaki hedefi ise “erkek erkeğe buluşmalar”dı!

Berfu Yenenler’i ünlü oyuncu ve sunucu Eser Yenenler’le evlendikten sonra tanıdık. Ama kısa sürede bir “ünlü eşi” olarak kalmayacağını gösterdi. Eşinin “EYS Ev Modu” video serisindeki tatlılığı ve akıcı sohbetiyle dikkat çeken Berfu Yenenler, kısa süre sonra kendi YouTube kanalını açtı. Aslında endüstri mühendisliği mezunu olan Berfu Yenenler artık bir “dijital içerik üreticisi”.

Berfu Yenenler’in şu anda yüz binlerce takipçisi olan bir YouTube kanalı ve 500 bin takipçiyi geçen bir Instagram hesabı var! Sürekli ürettiği yeni içeriklerle takipçilerini güldüren Berfu Yenenler, pandemi döneminde evini adeta stüdyoya çevirdi. Pandemide neredeyse evden dışarı adım atmayarak işlerini de eve taşımayı başaran Eser ve Berfu Yenenler çok takdir topladı.

Kendisine “Reels Reis” Diyor!

Berfu Yenenler ve Eser Yenenler

Berfu Yenenler’i artık YouTube’a video çekmek de kesmiyor! Instagram’a yeni gelen “Reels” özelliğinin etinden sütünden yararlanmaya karar veren Berfu Yenenler, sık sık “Reels” videosu çekmeye başladı. Kendisine “Reels Reis” adını takan Berfu Yenenler, genelde ilişkiler ve evlilik hayatı üzerine videolar çekiyor. Örneğin ilk tutan videosu her evli çiftin yaşadığı “tuvalet krizi” üzerineydi.

Bu videoda eşi Eser Yenenler’in tuvalete girip saatlerce çıkmamasından şikayetçi olduğunu esprili bir dille anlatan Berfu Yenenler’e “Bizim hayatımızı anlatıyorsun” yorumları yağdı.

“Sövüş time ve kapanış”

Berfu Yenenler

Evlilik videoları tutunca -evden de çıkamayınca- Berfu Yenenler bu seriye devam etmeye karar vermiş gibi görünüyor. Bu kez “erkek erkeğe yapılan buluşmalar” konusunu ele alan Berfu Yenenler yine çok güldürdü.

Berfu Yenenler, “Bu bir erkek erkeğe buluşma hikayesidir” başlıklı videosunda kadınların bir şey demese de aslında bu buluşmalara ne kadar kızdığını gösterdi. Özellikle “sövüş time” bölümünde Eser Yenenler’e attığı “Ne meraklısın gezmeye, sanki eve kapattık, yazamıyorum sinirden” mesajları takipçileri kahkaha krizine soktu. Berfu Yenenler’in eşini telefonuna adı ve soyadıyla kaydetmesi de dikkatli takipçilerin gözünden kaçmadı!

Berfu Yenenler ve Eser Yenenler

Umarız, her çiftin yaşadığı küçük sorunların dışında çok mutlu olan ve ikinci çocuklarını bekleyen Yenenler çiftinin mutluluğu hep sürer!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz