Hande Erçel 17 Milyon Takipçiyle Zirveye Çıktı! En Büyük Katkı da Kerem Bürsin’den Geldi

Aleyna

Haberler

9 Kasım 2020

Hande Erçel 17 Milyon Takipçiyle Zirveye Çıktı! En Büyük Katkı da Kerem Bürsin’den Geldi

Hande Erçel, sosyal medyayı en aktif kullanan oyuncuların başında geliyor. Sonunda bunun meyvesini aldı, Instagram’da en çok takipçisi olan Türk oyuncu oldu!

Hande Erçel

Ünlü oyuncu Hande Erçel, sosyal medyanın gücünü doğru yönetmenin bir oyuncu için ne kadar önemli olduğunun önemli bir örneği. Artık örnek olmayı geçti, tam 17 milyon takipçisi oldu! Böylece, Erçel Instagram’da en çok takip edilen Türk oyuncu haline geldi.

Rekor Üstüne Rekor!

Hande Erçel ve Kerem Bürsin

Hande Erçel, bu sezon Sen Çal Kapımı dizisinde bir başka yıldız oyuncu Kerem Bürsin’le başrolü paylaşıyor. Geçen yaz başlayan dizi yeni sezonda güçlü rakiplerin karşısında ciddi bir reyting düşüşü yaşadı. Neyse ki dizi sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında ve YouTube izlenme oranları rekor üzerine rekor kırıyor! Dizinin güçlü sosyal medya kanadı ve bu kanadın en önemli parçası olan hayranlar, Hande Erçel’in de sosyal medyadaki başarısını arttırdı.

Hande Erçel

Hande Erçel, ekim ayında en yakın rakibi Demet Özdemir’i açık ara farkla geride bırakarak sosyal medyada en çok konuşulan oyuncu oldu. Erçel’in bu ay aldığı tek güzel haber bu değil. Ünlü oyuncu 17 milyon takipçi sayısını aşarak en çok takip edilen Türk oyuncu oldu.

Kerem Bürsin’in Önemli Katkısı!

Kerem Bürsin ve Hande Erçel

Dizi başlamadan önce Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in bu kadar uyumlu olmasını kimse beklemiyordu. İkilinin uyumlu görüntüsünün üzerine Erçel, evlenmeleri beklenirken Murat Dalkılıç’tan ayrıldı. Hal böyle olunca, Erçel ve Bürsin arasındaki aşk dedikoduları ayyuka çıktı!

İkili bu iddiaları her fırsatta yalanlasa da özellikle dizinin hayranları bu ilişkinin gerçek olduğunu düşünüyor. Hande Erçel’in Kerem Bürsin’le beraber paylaştığı set fotoğrafları ve birbirlerine yazdıkları yorumlar didik didik ediliyor. Hayranları, oyuncuların profilinde kamp kurmuş durumda! Başarılı ikili geçtiğimiz günlerde aşk iddiaları ile alakalı bunları söylemişti…

İşte O Pozlar

Bu ilişki gerçek mi bilinmez ama dedikodusu bile Hande Erçel’i Instagram’da zirveye taşımaya yetti. En beğenilen ve takipçi kazandıran fotoğraflar da Kerem Bürsin’leydi.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

? #partnersincrime

Hande Erçel (@handemiyy)’in paylaştığı bir gönderi ()

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz