Hande Erçel, Koronavirüse Yakalandıktan Sonra İlk Kez Görüntülendi: Haftalar Sonra Bakın Ne Açıklamalar Yaptı?

Aleyna

Haberler

10 Ocak 2022

Hande Erçel, Koronavirüse Yakalandıktan Sonra İlk Kez Görüntülendi: Haftalar Sonra Bakın Ne Açıklamalar Yaptı?

Son olarak Fox TV’nin Sen Çal Kapımı dizisiyle karşımıza çıkan güzel oyuncu Hande Erçel, geçtiğimiz günlerde Koronavirüse yakalanmıştı. Bir süredir tedavi altında olan ve karantina süreci devam eden Hande Erçel, bugün Koronavirüse yakalandıktan sonra ilk kez kameraların karşısına geçti. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan güzel oyuncunun moralsiz tavırları ise dikkatlerden kaçmadı ancak sonrasında nedeni ortaya çıktı. Hande Erçel, annesini tam 3 yıl önce bugün kanser nedeniyle kaybetmişti. Annesinin kaybının üçüncü yılında Instagram hesabından fotoğraf paylaşmayı ihmal etmeyen güzel oyuncu herkesi duygulandırdı.

Annesinin Vefat Yıldönümü

Hande Erçel kaybettiği annesini geçtiğimiz yıllarda şu sözlerle anmıştı: “Biz büyürken evde 3 kızdık böyle. 3 deli kız. Sen aramızdan ayrılalı 1 sene oldu, biz yine 3 kızız.. Senin öğretilerinle büyüyoruz, büyütüyoruz..✨Her gün daha da özluyorum seni pudram.. Her adımım sana biraz daha gurur vermek için, biraz daha yüzünü güldürmek için.. Yapamam dediğim o zamanlara bakıyorum omzumda hiç düşünemediğim kadar büyük yükleri taşıma kuvvetim varmış.. Annem olduğun icin çok şanslıyım. Senden öğrendiklerimle gurur duyuyorum. Beni daha da insan kılan bu acıyla öğrendiklerimle de.. Sevginin enerjisi her şeyi sarıp sarmalarmış. Edep en guzel cevapmış.. Yaşarken tek kendi başına geldiğini düşünenlere yalnız değilsiniz demek istediğim için yazıyorum bunları. Kıymet bilmek çok kıymetli..”

İlk Kez Görüntülendi!

Bugün ise yine annesiyle bir fotoğrafını paylaşan Hande Erçel fotoğrafın altına; “Bir Kelebek öptü boynumu.. Çok özledim Annecim..” notunu düşmeyi ihmal etmedi. Aynı gün ise güzel oyuncu Koronavirüse yakalandıktan sonra ilk kez kamera karşısına çıktı, muhabirlerle kısa bir sohbet gerçekleştiren güzel oyuncunun üzgün olduğu gözlerden kaçmadı. Koronavirüsün zor bir hastalık olduğunu anlatan Hande Erçel, aracına binerek uzaklaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz