Masterchef’in Babacan Jürisi Mehmet Yalçınkaya’nın Paylaşımı Herkesi Şaşırttı, Onu Hiç Böyle Görmediniz!

Aleyna

Haberler

10 Ocak 2022

Masterchef’in Babacan Jürisi Mehmet Yalçınkaya’nın Paylaşımı Herkesi Şaşırttı, Onu Hiç Böyle Görmediniz!

Acun Ilıcalı’nın Masterchef programında yavaş yavaş sona doğru ilerlemeye devam ediyoruz. Uzuun bir sezonun ardından Masterchef’in 4. sezon şampiyonunun kim olacağı merakla bekleniyor. Kendisine has seyirci kitlesi elde eden Masterchef, reytinglerde genellikle zirveye çıkamamış olsa da; haftanın 5 günü yayınlanmasına rağmen Acun Ilıcalı’lı memnun etmeyi başarıyor. Elbette bu başarıda birçok kişinin emeği var, hem yetenekli hem eğlenceli yarışmacıları seçen ekipler bu yıl herkese güzel bir yarışma keyfi yaşattı.

Yarışmada Sona Yaklaştık!

Masterchef’in bu denli başarılı olabilmesindeki en önemli hususlardan biri de elbette yarışmanın sevilen jüri üyeleri. İlk sezonda Hazer Amani’yi seyretmiş olsak da ikinci sezondan itibaren Hazer Amani yerine İtalyan şefimiz Danilo Zanna’yı seyretmeye başladık. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın sunuculuk ve jüriliği üstlendiği yarışmada bazen tansiyonlar yükselse de genellikle oldukça keyifli dakikalara şahitlik yaptık!

blank

Tabii Masterchef’in başarısı herkesin dilindeyken, yarışmaya katılan kişiler ve jüri üyeleri de sosyal medyada kendilerine has takipçi kitlelerini elde ediyor. Özellikle de yarışmacılardan birkaç tanesi sosyal medyada fenomen olmayı başardı bile ancak ünlü şeflerimizin de onlardan aşağı kalır bir yanı yok! Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna şimdilerde hem Instagram’da hem de ekranlarda sık sık karşımıza çıkan isimler haline geldi.

İlk Kez Göreceksiniz!

Yaklaşık 4 yıldır haftanın 5 günü ekranlarımıza konuk ettiğimiz şeflerimizin pek çok farklı halini gördük ancak iddia ediyoruz Mehmet Yalçınkaya’yı ilk kez böyle göreceksiniz! Çocukluk fotoğrafını paylaşan Mehmet Yalçınkaya altına düştüğü not ile herkesi oldukça şaşırttı; “Annemin siyah kıyafetinden yaptığı önlükle gittim birinci sınıfa ? Anam sana kurban olurum ayağının altını öperim ben. Hayat kimse için muhteşem başlamıyor ♥️ Çok şükür bin şükür rabbime ?”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz