Milyon Dolarlık Aracıyla Poz Veren Selin Ciğerci’nin Filtresiz Fotoğrafları Ortaya Çıktı, Görenler Tanıyamadı!

Aleyna

Haberler

10 Ocak 2022

Milyon Dolarlık Aracıyla Poz Veren Selin Ciğerci’nin Filtresiz Fotoğrafları Ortaya Çıktı, Görenler Tanıyamadı!

Türkiye’nin en çok sevilen Influencerlarından olan Selin Ciğerci bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda eşi ve iş ortağı Gökhan Çıra ile yollarını ayırmıştı. Boşandıktan sonra tarzını değiştiren ve kendini işine adayan güzel fenomen markasıyla birlikte çıkarttığı ürünlerle de adından sıkça söz ettiriyor. Bizler Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’nın iş ortaklığının da son bulacağını beklerken ikili herkesi şaşırtarak barıştıklarını açıkladı! Hem Selin Ciğerci hem Gökhan Çıra, boşanmanın ardından farklı isimlerle anılsa da aşklarından vazgeçmeyen ikili yeniden bir araya gelmeyi başardı.

Çiftimiz Barıştı!

Normalde Instagram hesabında sık sık filtreli fotoğraflar ve videolar paylaşan güzel fenomen, önceki gün iş dünyasından dünyaevine giren iki ismin düğününe katıldı. Düğünde basın mensupları, çiçeği burnunda çiftimizin fotoğraflarını çekmeyi de ihmal etmedi ancak ışıktan mıdır bilinmez, Selin Ciğerci’nin filtresiz fotoğrafları herkesi şoke etti. Birçok kişi Selin Ciğerci’yi tanımakta güçlük çekti!

Önceki gece iş dünyanın tanınmış simalarından BVS Group’un Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Yıldız ve Tuğçe Kara, Mandarin Oriental İstanbul Kuruçeşme’de görkemli bir törenle dünyaevine girdi. Düğünde birçok ünlü sima yerlerini aldı, kırmızı halıyı aratmayan düğün davetindeki isimler şıklık yarışına girmekten de geri durmadı. Davetliler listesinde ise tanıdık isimler yer aldı; İzzet ve Yasemin Özilhan, Emine ve Tuncay Özilhan, Yüksel Mermer, Celal Adan, Nihat Özdemir, Orhan Gencebay, Ajda Pekkan, Ferman Toprak, Beyhan Benardete, Funda Arar, Polat Yağcı, Mustafa Süzer, Selin Ciğerci, Fatih Ürek, Kubat, Ahmet Selçuk İlkan, Coşkun Sabah.

Selin Ciğerci Tanınmaz Halde!

Basın mensuplarının çektiği fotoğraflarda ise Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra da yer alıyordu ancak yanlış ışık ya da yanlış açıdan mıdır bilinmez; ünlü fenomen Selin Ciğerci’yi görenler tanıyamadı. Sosyal medyada ise Selin Ciğerci okların hedefinden kaçamadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz