Hande Erçel’in Ablası Gamze Erçel İstemeden İtiraf Etti: Herkes Mutsuzluğunun Sebebini Merak Ediyor

Aleyna

Haberler

16 Temmuz 2021

Hande Erçel’in Ablası Gamze Erçel İstemeden İtiraf Etti: Herkes Mutsuzluğunun Sebebini Merak Ediyor

Her gün farklı farklı paylaşımları ile günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan sosyal medya fenomeni Gamze Erçel bugün çok büyük bir itirafta bulundu. Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncusu Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel meğer hiç de düşündüğümüz gibi mutlu mesut bir hayat yaşamıyormuş. İşte ünlü fenomenden şok eden itiraf!

20 Bin TL’ye Hikaye

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla oldukça büyük bir hayran ve takipçi kitlesine sahip olan Gamze Erçel, son günlerde yaptığı paylaşımlarla elde ettiği kazançla gündeme gelmişti. Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncularından Hande Erçel’in ablası olan Gamze Erçel, Instagramda 4.1 milyon takipçi sayısı ile yaptığı tanıtımları ciddi sayıda takipçiye ulaştırmayı başarıyor. Ve hal böyle olunca da Instagram’da yaptığı reklamlardan hikaye başına 20 bin TL kazandığı ileri sürüldü.

Sinema Güzeli Erçel

blank

1992 Balıkesir doğumlu olan Gamze Erçel aslında Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü mezunu. 2012 yılında Miss Face of Cinema’da “Sinema Güzeli” seçilen Gamze Erçel 2014 yılında oyunculuğa adım attı. Çılgın Dersane Üniversitede ve Hayat Ağacı yapımlarında yer aldı. Mart 2019 yılından itibaren Caner Yıldırım’la evli olan Gamze Erçel’in şu sıralar en büyük meşguliyeti ise kızı Mavi.

Ama Yine de Mutsuzum Diyor

blank

Her paylaşım için 20 bin TL alıyor iddiası doğruysa eğer Gamze Erçel’in hala neden mutsuz olduğunu anlamakta birçok takipçi güçlük çekebilir elbette. Nedendir bilemiyoruz ama ünlü fenomen bugün öyle bir paylaşım yaptı ki gören herkesi şaşırttı. Yine bir ürün tanıtımı için yaptığı yüz maskesini fotoğraflayan Gamze Erçel fotoğrafını “Maske yapıyorsun mutlusun sanıyorlar” mesajı ile yayınladı. Her paylaşımda ayrı bir yerde, tatilde ya da otelde gördüğümüz Erçel’in neden bu kadar mutsuz olduğu konusu ise merak konusu oldu doğrusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz