Burak Deniz’den Haber Beklenirken Serenay Sarıkaya’ya Çok Sürpriz Bir Partner Bulundu! İşte O İsim

Aleyna

Haberler

16 Temmuz 2021

Burak Deniz’den Haber Beklenirken Serenay Sarıkaya’ya Çok Sürpriz Bir Partner Bulundu! İşte O İsim

Serenay Sarıkaya’nın oynayacağı Şahmeran adlı dizi için rol arkadaşı arama çalışmaları bir süredir devam ediyordu. Netflix için çekilecek olan ve Tims&B Productions tarafından hazırlanan dizi için Serenay Sarıkaya’ya partner olması için birkaç alternatif üzerinde durulmuştu. Birsen Altuntaş’ın haberine göre artık o isim belli. İşte Şahmeran’da Serenay Sarıkaya ile oynayacak sürpriz isim!

Burak Deniz’den Haber Beklenirken!

Tims&B Productions’ın Netflix için çekeceği Şahmeran adlı dizide Serenay Sarıkaya’ya partner olması için ilk olarak Barış Arduç ismi geçmişti. Ancak Barış Arduç’un daha sonra Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde rol alacağı ve hatta 2.sezonda ana başrolde yer alacağı bilgileri geldi. Son olarak Burak Deniz’den bu yönde bir haber bekleniyordu fakat bu haberden de bir sonuç gelmedi. Son olarak yılan oldukları anlaşılmasın diye gözlerini lenslerle kapatan karakterlerden birisinin de Mert Ramazan Demir olacağı ortaya çıktı.

Mert Ramazan Demir Kimdir?

blank

1988 İstanbul doğumlu olan Mert Ramazan Demir bu alandaki eğitimini Dialog Anlatım İletişim ve Michelle Danner Acting Studio’da aldı. İlk rol aldığı film, yönetmenliğini Sonia Nassery Cole’ün üstlendiği “I Am You” oldu. Bu filmde Damla Sönmez, Cansu Tosun ve Ushan Çakır’la başrolü paylaşan demir bunun ardından Can Evrenol’un yaptığı “Çıplak” adlı mini dizide başrolde yer aldı. Öğretmen adlı dizide de rol alan Demir’in şimdiki projesi ise Serenay Sarıkaya ile birlikte yer alacağı Şahmeran adlı Netflix dizisi olacak.

Merakla Beklenen Şahmaran

blank

Çekimleri Adana’da yapılacak olan Şahmeran dizisi 400 yaşında ve aslında yılan olan bir grup üniversite öğrencisini konu alıyor. Yılan oldukları anlaşılmasın diye lens takarak gözlerini saklayan karakterlerin üniversitede yaşayacakları hikayeler dizinin konusu olacak. Dizide hem Serenay Sarıkaya’nın hem de diğer oyuncuların performanslarının yanı sıra senaryo da merakla bekleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz