Yeni Sezondan İlk Havadisler Geldi! Demet Özdemir’e Sefirin Kızı’ndan Yıldız Partner

Aleyna

Haberler

16 Temmuz 2021

Yeni Sezondan İlk Havadisler Geldi! Demet Özdemir’e Sefirin Kızı’ndan Yıldız Partner

Gelecek sezondan yeni dizi haberleri gelmeye başladı. Heyecan uyandıran bir projenin başrollerinde yer alan isimler ise herkesin dikkatini çekti.

demet özdemir-engin akyürek

Oldukça iddialı yapımların olduğu dolu dolu bir sezonun ardından gözler yeni sezonda başlayacak olan projelerin üstünde. Önceki sezondaki başarılı performansları ile ünlerine ün katan yıldız isimler ise gelecek sezonun yine baştacı olacak. Bu isimlerden biri ise Demet Özdemir. Sana Bir Sır Vereceğim ile büyük bir çıkış yapan ünlü oyuncu, ardından Çilek Kokusu, No: 309, Erkenci Kuş gibi yapımlarla sevenleri ile buluşmuştu. En son Doğduğun Ev Kaderindir ile fırtınalar estiren Özdemir, şimdilerde yeni projesi Aşk Taktikleri için çalışıyor.

Yeni Sezondan İlk Haberler

Hem kariyeri hem de Oğuzhan Koç ile yaşadığı aşktan dolayı gündemden düşmeyen Demet Özdemir ile ilgili yepyeni bir iddia ortaya atıldı. Ünlü oyuncunun Yabancı Damat, Fatmagül’ün Suçu Ne, Kara Para Aşk, Sefirin Kızı gibi dizilerde izlediğimiz Engin Akyürek ile başrolü paylaşacağı öğrenildi. İddialara göre yeni sezonda çekimleri İzmir’de yapılacak olan O3 Medya imzalı bir dizide Engin Akyürek ve Demet Özdemir beraber kamera karşısına geçecek.

demet özdemir-engin akyürek

Başarılı performansları ile kendilerini televizyon dünyasına kanıtlamış iki ünlü ismin bir arada olacak olması hepimizi çok heyecanlandırdı. İkili nasıl bir projede yer alacak, nasıl rollere hayat verecek gibi soruların cevabını hep beraber ileriki zamanda öğreneceğiz.

Demet Özdemir Yorulmak Bilmiyor

demet özdemir-şükrü özyıldız

Yoğun bir sezon geçiren Demet Özdemir kısa bir tatilin ardından tekrar setlere döndü. Netflix için çekilen Aşk Taktikleri için çalışmalara başlayan Demet Özdemir projedeki rol arkadaşı Şükrü Özyıldız ile kameranın karşısına geçti. Karavandan poz veren çiçeği burnunda partnerlerin keyifli halleri herkesin içini ısıtırken proje için de çok heyecanlandırdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz