Tuba Büyüküstün Nihayet Setlere Dönüyor! İki Yeni Proje…

Aleyna

Haberler

31 Ekim 2020

Tuba Büyüküstün Nihayet Setlere Dönüyor! İki Yeni Proje…

Star oyuncu Tuba Büyüküstün nihayet ekranlara dönüyor. İki projeyle görüştüğünü söyleyen Büyüküstün, yakında setlerde olacağına dair sinyal verdi.

Tuba Büyüküstün

Yıldız oyuncu Tuba Büyüküstün, uzun süredir bir projede yer almıyor. Kıvanç Tatlıtuğ ile başrollerini paylaştığı Cesur ve Güzel dizisinden beri uzun soluklu dizilerde yer almayan oyuncu, pandemi başlayınca iyice kabuğuna çekildi. Aslında star oyuncuyu Rise of Empires: Ottoman dizisinde “konuk star” olarak izledik. Menajerimi Ara dizisinin ilk bölümüne de “Tuba Büyüküstün” olarak konuk oldu. Ama başrolünde olduğu bir proje konusu hiç gündeme gelmedi.

Kızlarını Korumak İstiyor!

Tuba Büyüküstün, Onur Saylak ve kızları

Tuba Büyüküstün’ün Toprak ve Maya adında iki kızı var. Büyüküstün’ün boşandığı eşi ve çocuklarının babası Onur Saylak, Babil dizisiyle setlere dönse de Büyüküstün bu konuda çekimser kaldı.

Tuba Büyüküstün ve kızları

Tuba Büyüküstün, karantina döneminde evinde yaptığı YouTube canlı yayınlarında bu konuya sık sık değindi. Setlerde yeterince önlem alınmadığını düşünen Büyüküstün, kızlarını korumak istediğini söyledi. Kızlarının henüz küçük olduğunu, sette geçen bir günün ardından onlara “Bana sarılmayın” demek istemediğini ve önceliğinin onların sağlığı olduğunu anlattı.

Nihayet İkna Oldu!

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün, sonunda setlerin güvenliğine ikna olmuş gibi görünüyor. Geçtiğimiz günlerde mali müşaviriyle bir toplantı yapan Büyüküstün, muhabirlerin sorularını da yanıtladı. Star oyuncu, artık teklif edilen işleri değerlendirmeye başladığını ve iki işin ön planda olduğunu söyledi. Sonrasında da “İşimiz acele” diyerek hızla uzaklaşan Büyüküstün, belki de projelerden birinin sözleşmesini imzalamaya gitmiştir!

Tuba Büyüküstün

Anlattığına göre Büyüküstün, dizilerle de sinema filmleriyle de görüşmeler yapıyor. Dolayısıyla Büyüküstün’ü gelecek yıl hem beyaz perdede hem de ekranda görme ihtimalimiz çok yüksek!

Detaylar Henüz Belirsiz

Tuba Büyüküstün

Star oyuncunun görüştüğü projelerin hangileri olduğu ise henüz belirsiz. Ancak Tuba Büyüküstün’ün uzun zamandır dijital projelerde devam etmek istediği bilindiği için onu yine Netflix vb. platformlarda görme ihtimalimiz çok yüksek!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz