Yeter 15. Bölümünde Aylin Kaçırılacak

Yeter 15. Bölümünde Aylin Kaçırılacak

Perşembe akşamları ATV ekranlarında yayınlanan Yeter dizisinin yeni bölüm fragmanı yine dizinin takipçilerinin heyecanlanmasına yol açtı. Yekta’nın gizemli bir şekilde aniden ortadan kaybolmasından sonra büyük bir şaşkınlık yaşayan ev halkı diğer yandan Aylin’in olayları öğrenmemesi için çabalamaktadır.

Kendi iç dünyasındaki hesaplaşmalar ile boğuşmakta olan Aylin, geçmişinde yaşadığı olaylardan ve tartışmalardan dolayı büyük bir vicdan azabı içerisindedir. Aylin’in peşinde olan polisler ise bir yandan Yekta’yı aramaktadır.

Polislerin yaptığı araştırmalara göre Yekta’nın denizde boğularak ölme ihtimali ile birlikte cinayete kurban gitmiş olma ihtimali bulunmaktadır. Fakat polislerin bile akıllarına gelmeyen gerçekler aslında tamamen başka boyutlardadır.

Yekta’nın ortadan kaybolmadan önce son olarak İdil ile birlikte bir davete katılması akıllara bir yandan İdil’in de Yekta’nın kaybolmasında sorumlu olabileceği fikirlerini getirir.

İdil’i evden uzaklaştırmak isteyen Kaan, İdil’in yerine yeni dadı olarak Filiz’i getirmek istemektedir. Uras ise elindeki Selçuk’a ait olan bilgileri ortaya dökmeye başlar.

Selçuk ile ilgili mevzuda kafası karışmaya başlayan İdil’in hayatına ise hiç beklenmedik bir anda Yılmaz çıkacaktır. Yılmaz, Handan’ın da dertlerine çare olmak isterken aslında ne kadar büyük bir hata yaptığının farkında değildir. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz