Didem Soydan’ın “Hala Aşığım” Dediği Kişi Can Bonomo mu? Güzel Manken O Kişi Açıkladı: “4 Yıldır…”

Aleyna

Haberler

7 Ağustos 2023

Didem Soydan’ın “Hala Aşığım” Dediği Kişi Can Bonomo mu? Güzel Manken O Kişi Açıkladı: “4 Yıldır…”

Ünlü manken Didem Soydan, YouTube programı “Melis’in Dünyası”na konuk oldu ve aşk hayatıyla ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu. Melis İşiten’in sorularını samimiyetle yanıtlayan Soydan, eski bir aşkından bahsederek, ilişkileri hakkında özel bir anısını paylaştı. Soydan, eski sevgilisi tarafından çocuk sahibi olma teklifi aldığını ancak kabul etmediğini ve bu nedenle ayrıldıklarını belirtti. Aşık olduğu kişinin ise hala aynı olduğunu ve hayatına giren herkesin bunu bildiğini dile getirdi. Ancak, bu kişinin şu an evli ve ailesi olduğunu da ifade etti. Soydan, eski aşkıyla ilgili “Aşık olduğum tek bir kişi var, hâlâ da ona aşığım. Aşık olduğum kişi hâlâ aynı. İsmini veremem çünkü kendisinin ailesi var. Ben her ilişkimi onunla kıyaslıyorum. Ve hiçbir ilişkim onun önüne geçmedi. İlişkilerimdeki insanlar da bunu bildi. Ben çocuk sahibi olmak hiçbir zaman istemediğim için de ilişki sürmedi” ifadelerini kullandı.

Soydan’ın bahsettiği kişinin ünlü şarkıcı Can Bonomo olduğu düşünüldü. Didem Soydan ve Can Bonomo, 2014-2016 yılları arasında aşk yaşamış hatta evleneceklerini Instagram üzerinden duyurmuştu. Fakat sonra ikili beraberliklerinden vazgeçmişti. Güzel manken Didem Soydan’ın açıklamaları sonrası Can Bonomo’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Ünlü şarkıcı, Instagram hesabından “Ağla şimdi sonsuza kadar” şarkısını paylaştı. Can Bonomo’nun bu paylaşımı ardından, Öykü Karayel’in kardeşi Ezgi Karayel de kardeşi ve eniştesinin fotoğrafını paylaştı ve “Bunların sanki çocukları var” notunu düştü. 2018 yılından nikah masasına oturduğu Öykü Karayel ile mutlu bir evliliği olan Can Bonomo’nun Roman adında bir oğlu bulunuyor.

blank

Didem Soydan’ın eski sevgilisi olarak Can Bonomo’yu ima ettiği düşünülen açıklamalarının ardından, sosyal medyada bu konu hakkında yorum yapan bir kullanıcıya Didem Soydan’dan yanıt gecikmedi. Kullanıcının yorumuna karşılık olarak Soydan, “Tüm sektör ve yakın çevrem bu bahsettiğim, ‘hala aşığım’ dediğim kişinin kim olduğunu biliyor. Bahsettiğim kişinin 4 yıl Amerika’da yaşadığını da biliyor o sebep ile gelip burada atıp tutma” şeklinde bir cevap verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz