Hanım Köylü 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

admin

Star TV

25 Nisan 2016

Hanım Köylü 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Yaz sezonunun yaklaşması ile birlikte yayındaki dizilerden bazıları kaldırılırken, yerine yeni diziler de gelmeye devam ediyor. Hanım Köylü dizisi de yaz aylarına damga vuracak olan diziler arasında yer alıyor.

Hanım Köylü dizisinde Almanya’da eğitim hayatını bitiren Ferit’in İstanbul’a dönüşü ve kötü olayların başlangıcı konu alınıyor. Babasının işlerinin iyi gitmemesi Ferit’in canını sıkmaktadır.

Köylerinde kalan mirasları satmaktan başka çaresi kalmayan Ferit ve ailesi için artık kötü olaylar başlamak üzeredir. Mirası satmak isteyen baba ve oğulun önlerindeki en büyük engel ise dededen kalan malların yanında çalışan Düzgün adlı kişidir.

Ferit’in kardeşi olan Cüneyt, internet üzerinden konuştuğu bir kıza bir gün ağabeyi Ferit’in fotoğrafını gönderir. Ferit’in fotoğrafını gören kız ise Ferit’e aşık olur. Ancak bu kız köydeki dede mirasına bakmakla sorumlu olan Düzgün’ün kızıdır.

Bu kız gizli gerçekleri Ferit’ten bir süre boyunca saklar. Görüşmek için Ferit’in ısrarları üzerine Muğla Saklıköy’den İstanbul’a gelen kız geldiği ilk gün İstanbul’da çok büyük bir sürpriz ile karşı karşıya kalacaktır. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz