Müge Anlı’da Şaban Yılmaz Öldürüldü mü?

25 Nisan 2016
Müge Anlı’da Şaban Yılmaz Öldürüldü mü?

ATV ekranlarında heyecan dolu bölümleri ile yayınlanmakta olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün Şaban Yılmaz adlı kişinin uzun süredir kayıp olduğu gerekçesi ile programa yakınları başvurdu. Müge Anlı ve ekibinden yardım isteyen Şaban Yılmaz'ın yakınları hafta içi her gün yayınlanan programda ilginç olayların yaşanmasına yol açtı.

45 gün kadar önce Kütahya'da eşi ve çocukları ile yaşadığı evden kaybolan Şaban Yılmaz, yakınlarının Müge Anlı ekibine tüm detayları anlatmasına rağmen bulunamıyor. Şaban Yılmaz'ın eşi olan Makbule Yılmaz ise eşinin kaybolduğu günü anlatırken göz yaşlarına hakim olamadı.

Gizli Bir Konuk Programı Karıştırdı

Diğer yandan programın sonlarına doğru kimliği belirsiz bir kişinin telefon ile programa katılması ortalığın gerilmesine yol açtı. Şaban Yılmaz adlı kişinin evden kendi isteği ile kaçtığı ve intihar edebilme ihtimalinin çok yüksek olduğunu söyleyen bu gizemli kişi stüdyodaki kişilerin gerilmesine yol açtı.

Müge Anlı tarafından ustaca sorulan sorular ile köşeye sıkıştırılmaya çalışan kimliği belirsiz konuk ise herhangi bir açık vermeden bildiklerini anlatmaya ve kimliğini gizlemeye profesyonelce devam etti.

Bu Haberi Dilediğiniz Gibi Paylaşabilirsiniz!

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz