Hanım Köylü 9. Bölümünde Sürpriz Gelişmeler

Hanım Köylü 9. Bölümünde Sürpriz Gelişmeler

Star TV ekranlarında yayına başladığı ilk günden beri büyük bir ilgi görmeye devam eden Hanım Köylü dizisi izleyenlere kahkaha tufanı yaşatmaya devam ediyor. Dizinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde yine kahkaha dolu anlar yaşanacak.

Dizinin yeni bölümünde Ferit, İlkgün'ün yanında yakalamakta olduğu Bengisu'yu artık İstanbul'a göndermeyi başaracaktır. Fakat bu olay onun zannettiği kadar kolay olmayacaktır. Çünkü Ferit, Bengisu'yu İstanbul'a gönderebilmek için Buralı İsmail ile konuşarak İlkgün ile aralarındaki önemli sırları açıklamak zorunda kalmıştır.

Ferit'in tüm sırlarını açıkladığını öğrenen İlkgün ise artık Ferit'e karşı tavır almaya başlar. Ferit, haklı olduğunu İlkgün'e karşı kanıtlayabilmek için elinden geleni yapmaktadır. Diğer yandan Cüneyt'i görmek için gelen Songül'ün babasının ve Erol'un evde olmadığını da öğrenecektir.

Bu durumu büyük bir fırsat olarak gören Ferit, kendi babasına ve Düzgün'e yakalanmamak için uğraşırken ikisine birden yakalanır. Düzgün ile Fikri arasındaki buzlar ise ramazan ayından dolayı erimeye başlamıştır. Fakat Fikri ile İsmailler arasındaki yakınlık Düzgün ile arasının tekrar bozulmasına sebep olacaktır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz