O Hayat Benim 99. Bölümde Şok Eden Kaçış

18 Haziran 2016
O Hayat Benim 99. Bölümde Şok Eden Kaçış

O Hayat Benim dizisi Pazar akşamı yeni bölümü ile tekrar izleyenlerinin karşısına gelecek. Heyecan dolu anların yaşanacağı dizi izleyenleri yine ekranlara kilitlemeyi başaracak anlar ile geliyor.

Bahar'ın yeni bölümdeki kaçış planı Efsun ve Arda'nın onun peşinden giderek yalnız bırakmayışı, iki kız kardeşin daha önce hiç olmadığı kadar yakınlaşmasına yol açacak. Herkesin hayatından büyük fedakarlıklar yapmasını gerektiren bu büyük yolculuk dizinin yeni bölümünde büyük ses getirecek.

Ömer ise Bahar'ı 24 saatlik süre içerisinde yakalayabilme konusunda artık son kararını almıştır. Ateş, peşinde koşmakta olan Ömer'i atlattıktan sonra Bahar'a tekrar kavuşabilmek için artık gözünü tamamen karartmıştır. Bahar'ın mevcut durumu ise Sultan'ın yeğenleriyle ilgili zaaflarını kendi çıkarları için kullanmasına yol açar.

Bahar ve Efsun arasındaki yolculuk, etraflarındaki herkes için yeni başlangıçların sebebi olacaktır. Ancak bu yolculuk içerisinde beklenmeyen pek çok farklı olay olacaktır. Bu yolculuk aslında bir bakıma her şeyin sonu anlamına da gelmektedir. Bu durumun farkında olan kişi ise yoktur.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz