Paramparça’da Sezon Finali Heyecanı

Paramparça’da Sezon Finali Heyecanı

Star TV'nin sevilen dizileri arasında yer alan Paramparça 71. bölümü ile sezon finali yapmaya hazırlanıyor. İzleyenlerin büyük bir merak ile beklediği 71. bölüme ait sezon finali fragmanı da ortaya çıktı. Paramparça dizisinin sezon finali yarın akşam 20 Haziran 2016 Pazartesi saat 20:00'de Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Hazal ve Ozan'ı hastaneye kapatmak isteyen Rahmi Bey ile Dilara artık kimliğini daha fazla gizleyemeyecek. Cihan ile Ayşe'nin de sevgili olduğunu öğrenen Hazal, hiç vakit kaybetmeden duyduklarını ve tüm bildiklerini Ozan'a anlatmaya başlar. Ozan ise duyduklarından sonra doğrudan Ayşe'nin kliniğine gider.

Klinik içerisinde Harun'un ismini duyan Ozan ise artık tamamen şaşkına dönmüştür. Yaşanan olaylardan sonra ailesine ceza vermek isteyen Ozan ise hisseleri satmaya kalkar. Hisselerin satışa çıkmış olması Cihan için büyük bir şok olacaktır. Fakat asıl şok hisseleri satın alan kişinin kim olduğu ortaya çıktığında yaşanacaktır.

Dilara'nın da sürpriz bir şekilde Amerika'dan dönmesi ve Harun ile buluşması ikilinin arasındaki yakınlığın tekrar ortaya çıkmasına sebep olacaktır. Paramparça dizisinin heyecan dolu sezon finalini yarın akşam saat 20:00'da Star TV ekranlarında izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz