Hanım Köylü Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

admin

Star TV

9 Nisan 2016

Hanım Köylü Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Hanım Köylü dizisinin ilk tanıtım fragmanı ortaya çıktı. Marmaris’in doğa harikaları içerisinde çekimleri başlayan Hanım Köylü dizisinin yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan yer alıyor.

Gold Film tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin senaristliğini Baykut Badem ve Filiz Ekinci üstleniyor. Dizinin başrollerinde dizi hayranlarının yakından tanıdığı Yusuf Çim, Gülsim Ali, Mehmet Özgür ve Selim Erdoğan gibi başarılı isimler yer alıyor.

Hanım Köylü kurallarının geçerli olduğu Saklıköy’de geçen dizide ünlü köyün doğa harikaları ve atmosferi ile cennet gibi sahneler bizleri bekliyor olacak. Saklıköylüler cennet gibi olan bu yerin güzel kızları ile hayatlarını yaşarlar. Dışarıdan gelecek olan kişiler tarafından köyün huzurunun bozulacağını düşünen köylüler kendi köylerindeki kızların dünyanın en güzel kızları olduğunu düşünürler.

Saklıköyden dışarıya hiçbir zaman kız vermek istemeyen köy halkı köy dışından biri köy içerisinden bir kız ile evlenmek istediği zaman onlardan Hanım Köylü olmalarını ve o köyde yaşamalarını talep etmektedir.

Oldukça samimi ve eğlenceli bir hikayesi olan Hanım Köylü dizisinde aynı zamanda iç ısıtacak bir aşk hikayesi de yer alacak. Hanım Köylü dizisindeki aşk Saklıköylülerin de zaman zaman dahil olduğu sahneler ile canlanacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz