Kanal 7 Ekranlarının Yeni Dizisi: Benimsin

admin

Haberler

9 Nisan 2016

Kanal 7 Ekranlarının Yeni Dizisi: Benimsin

Yayınlandığı ülkelerde büyük bir ilgi ile takip edilen Beintehaa adlı dizi Benimsin adı ile bugün Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak. Bollywood sinemasının ünlü yüzlerini ve yıldızlarını bir araya getiren ünlü dizi Beintehaa’da Harshad Arora ve Preetika Rao adlı ünlü oyuncular da yer alıyor.

Sevgi ve nefrete karşı hayatı boyunca mücadele etmeyi kendisine hedef belirlemiş olan zıt karakterli Zain ve Aaliya’nın hayatları Benimsin dizisinde ilginç olaylardan sonra kesişmeye başlıyor. Hindistan’da zengin bir ailenin biraz şımarık ve kendini beğenmiş çocuğu olan Zain, Londra’daki okuduğu okuldan gelen şikayet mektubu ile evine çağırılır.

Her Cumartesi Kanal 7'de!

Zain’in şikayet mektubu ile eve çağırılmasından sonra Zain’in babası Usman Bey, Zain’i Hindistan’ın en ücra köşelerinden biri olan Bhopal’e gönderir. Düğün hazırlığı yapmakta olan yeğeni Aaliya Bhopal’deki düzenini kurmuş olan bir kişidir. Güzelliği dillere destan olan Aaliya, Zain’in kuzenine yaptığı şakadan sonra nefret ve tutku dolu bir serüvenin içine girmeye başlar.

İlginç bir hikayesi olan Benimsin adlı dizi bundan böyle her hafta sonu Cumartesi günleri saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz