Kırgın Çiçekler 41. Bölümünde İntikam Var

Kırgın Çiçekler 41. Bölümünde İntikam Var

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kırgın Çiçekler’in 41. bölümünde yine çok konuşulacak sahneler yaşanacak. Dizinin bu hafta yayınlanacak olan bölümünde mahkeme krizi yaşanacak. Gökhan’ı öldürdüğü için cezaevinde yatmakta olan Nazan, şartlı tahliye talebi ile tekrar mahkemeye çıkacak. Serbest bırakılan Serkan’ın annesi ile Nazan’ın başı derde girecek.

Her yeni bölümü ile sosyal medyanın da en fazla konuşulanları arasına girmeyi başaran Kırgın Çiçekler dizisinde sürpriz bir evlilik teklifi de yaşanacak.

Nazan’ın Mesude’ye bildiklerinin tamamını anlatacağını sezmeye başlayan Kemal, hızlı bir şekilde karar vererek Defne ve Serkan’ı ziyaret etmek ister. Eylül’ün Nazan ile yüzleşmesi ise Mesude’nin geleceğe yönelik planlarını sorgulamasına yol açar. Kemal ile Eylül tarafından baskı altında tutulan Mesude ise herkesi şaşırtacak bir karar almak üzeredir.

Ekrem’in karısı tarafından terk edilmesi Banu’nun tekrar ümitlenmesini sağlar. Anne ve babasının boşanma kararı ise Güney ile Kader’in zor günler yaşamasına yol açar. Songül’ün sevgilisi ve arkadaşları arasında seçim yapmak için zorlanması ise Ekrem’i düşündürmeye başlar. Ekrem, Songül’ün aklının iyice karıştığını anlamaya başladığı için artık intikam almak için harekete geçer.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz