Hastaneden Kötü Haber! Kurtulamadı: Bir Zamanlar Çukurova 94. Bölüm Fragmanında Görgü Tanığı Ortaya Çıktı

Aleyna

ATV

25 Nisan 2021

Hastaneden Kötü Haber! Kurtulamadı: Bir Zamanlar Çukurova 94. Bölüm Fragmanında Görgü Tanığı Ortaya Çıktı

Bir Zamanlar Çukurova’da sular durulmuyor. Son bölümü ile heyecan doruklarda bırakan dizinin yeni bölüm fragmanındaki detaylar herkesin yüreğini yaktı.

bir zamanlar çukurova

ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova ekranlardaki macerasına hız kesmeden devam ediyor. Başladığı ilk günden beri reytingleri altüst eden fenomen dizi, Türkiye’nin en sevilen dizilerinden biri haline geldi. Çarpıcı konusu ve güçlü kadrosuyla sezonun iddialı yapımlarından biri olan Bir Zamanlar Çukurova’da aşkın, umudun ve kavganın amansız mücadelesine tanık oluyoruz.

bir zamanlar çukurova

Başrollerinde Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Nazan Kesal gibi isimleri gördüğümüz fenomen dizinin yeni bölümünde neler olacak gelin hep beraber bir göz atalım.

Önceki Bölümde Neler Olmuştu?

Demir’in Fekeli’yi vurduğu haberi tüm Çukurova bu haberle çalkalanmıştı. Bu iddiaları duyan Züleyha ise Demir’i bulmak için harekete geçmişti.

bir zamanlar çukurova

Haber hastaneye ulaşınca ise Ümit’in gözü döndü ve Fikret’e hesabını sormaya gitti. Müjgan ise tüm bu olaylar üzerine koşa koşa eve gitti.

bir zamanlar çukurova

Demir, Züleyha’ya yollanan fotoğraflardan dolayı Ümit’e çok sinirlendi. Ümit ise hiçbir şey bilmediğini dile getirdi. Züleyha ise Demir’e olan sevgisini ve ne kadar sevildiğini kendi içinde sorgulamaya başladı. Onun soruları ise Demir’in kafasını daha çok karıştırdı.

bir zamanlar çukurova

Züleyha’nın Demir’den vazgeçmemesi ise Ümit’in daha da çileden çıkmasına sebep oldu. Müjgan’ın sözleri de etkileyince, Ümit çiftliğin yolunu tuttu. Yolda gördüğü kazayı ise görmezden gelmeye karar verdi.

Yeni Bölümde Bizleri Neler Bekliyor?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz