Nilperi Şahinkaya’nın Yeri Çoktan Dolduruldu! Yasak Elma’ya Arıza’dan Bomba Transfer

Aleyna

Haberler

25 Nisan 2021

Nilperi Şahinkaya’nın Yeri Çoktan Dolduruldu! Yasak Elma’ya Arıza’dan Bomba Transfer

Yasak Elma dizisi birbirinden heyecanlı bölümleriyle ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Fenomen dizinin sevilen karakteri Cansu’ya hayat veren Nilperi Şahinkaya’nın diziden ayrılması herkesi çok üzmüştü. Çok geçmeden Yasak Elma kadrosuna yepyeni bir isim katıldı.

yasak elma

Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma, reyting listelerini altüst etmeye devam ediyor. Güçlü kadrosu ve iddialı konusuyla her hafta tüm Türkiye’yi ekranlara kilitleyen fenomen dizi, sezonun en fenomen yapımlarından. İkonik kadın karakterleriyle sosyal medyada da oldukça popüler olan Yasak Elma, gittikçe büyüyen bir hayran kitlesine sahip.

yasak elma

Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Nesrin Cavadzade gibi isimlerin olduğu Yasak Elma’dan geçtiğimiz günlerde ayrılık haberi gelmişti. Dizinin en sevilen karakterlerinden Cansu’ya hayat veren Nilperi Şahinkaya’nın Yasak Elma’ya veda edeceği haberini almıştık.

yasak elma

Önümüzdeki hafta ekranlara gelecek olan bölümde bir ölü ve bir yaralı olacağı ortaya çıkmıştı. Silahlı baskının sonucunda ise Cansu karakteri senaryo gereği vurulacak ve Nilperi Şahinkaya Yasak Elma’dan ayrılacak.

Yasak Elma’ya Taze Kan

Nilperi Şahinkaya’nn ayrılışıyla hayranlarını üzen Yasak Elma, bu sefer müjdeli bir haberle geldi. Güçlü ve güzel kadınlarla dolu diziye yepyeni bir kadın karakter geliyor. Payitaht Abdülhamid, Arıza gibi dizilerden tanıdığımız Hülya Diken’in Yasak Elma kadrosuna dahil olduğu haberi geldi.

yasak elma

1992 tarihinde dünyaya gelen güzel oyuncu, Samsun Şehir Tiyatro’sunda oyunculuk eğitimi aldı. Güzelliği ve yeteneği ile kariyerine hızla başlayan genç oyuncuyu Güneşin Kızları, O Hayat Benim gibi projelerde izlemiştik. Payitaht Abdülhamid dizisinde Clara karakteriyle büyük bir çıkış yapan Hülya Diken’i en son Arıza’da izlemiştik. Yıldız ismin yeni projesini tebrik ediyor, Yasak Elma dizisinde başarılı bir süreç geçirmesini diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz