Emmi’nin Canı Tehlikede! Doktordan Üzücü Haber Geldi: Çukur 4. Sezon 34. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

25 Nisan 2021

Emmi’nin Canı Tehlikede! Doktordan Üzücü Haber Geldi: Çukur 4. Sezon 34. Bölüm Fragmanı

Yıllardır her bölümü beğeniyle izlenen, her sezonu merakla beklenen Show Tv’nin fenomen dizisi çukur, izleyenlere heyecan dolu anlar yaşatmaya devam ediyor. 33. bölümü ile fırtınalar yaratan Çukur’un 4. sezon 34. bölüm fragmanı yayında!

Çukur’un kontrolü Koçovalı ailesinin elindedir. Prensipleri gereği mahallede asla uyuşturucu üretimine ve ticaretine izin vermeyen aile, bu yüzden bir çok düşman edinir. Dördüncü sezonda Koçovalı ailesinin baş düşmanı Erdenet’lerdir. Çağatay Erdenet’in koltuğunu kardeşi Arık Böke devralır ve Yamaç’ın karşısına dikilir. Koçovalı ailesi ve Erdenet’ler arasındaki mücadele günden güne çetinleşirken, Cengiz Erdenet’in olaya el atması, oyunun kurallarını değiştirir.

4. Sezon 32. Bölümde Neler Oldu?

blank

Yamaç, Çukur’da Cumali Amca’nın kurduğu düzeni yıkmak için zekice bir plan yaptı. Ancak bu plan Vartolu ile Yamaç’ı karşı karşıya getirdi. Arada kalan Cumali ise bu oyunda 3. bir taraf olarak yer aldı. Kulkan’dan intikam almak isteyen Efsun, Yamaç’tan yardım istedi. Kulkan’ın artık sürpriz bir düşmanı daha vardı.

blank

Celasun’dan haber alamayınca deliye dönen Karaca, onun izini sürdü. Tüm işaretler onu Amca’ya götürdü. Celasun’u Amca’nın öldürdüğünü öğrenen Karaca, hesap sormak için Amca’nın karşısına çıktı, ancak bu karşılaşma Karaca’nın sonu oldu. Olanları bilen Yasmin ise, Akın’ı inandıramadı. Karaca’yı öldüren Amca’nın kendisini de öldüreceğini düşünen Yasmin sinir krizi geçirdi.

4. Sezon 34. Bölümde İzleyicileri Neler Bekliyor?

Yasmin hastaneye kaldırılıyor. Doktor, durumuyla ilgili kötü haberi veriyor. Akın, Cumali Amca’nın ‘intihar’ iddiasına şiddetle karşı çıkıyor. Bu sırada maskeli bir kişi Emmi’yi kaçırmaya çalışıyor. Bunu duyan Yamaç, maskelinin peşine düşüyor ve karşılaşmaları aksiyonu yüksek bir kavgaya sebep oluyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz