Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar Balayına Çıkıyor!

Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar Balayına Çıkıyor!

Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizi yakın bir zaman içerisinde final bölümünü yayınlayarak ekranlara veda edecek. Final bölümünün yayınlanmasından sonra ise ünlü çift Burak Sağyaşar ve Hatice Şendil balayına çıkacaklarını açıkladılar. Evliliklerinden sonra yoğun iş yaşantılarından dolayı balayına çıkamadıklarını söyleyen çift dizinin sona ermesinden sonra balayına çıkacaklarını söyledi.

Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar çiftinin evliliklerinden aylar sonra balayına çıkacak olmaları ise gündeme bomba gibi düştü. Dizinin reyting sonuçlarında başarılı olamamasından sonra final yapacağını açıklaması ise izleyenlerini bir hayli üzdü.

Rol aldıkları dizinin final yapacağı haberlerinden sonra geçtiğimiz günlerde Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar birlikte dizinin veda yemeğine katıldılar. Önümüzdeki hafta final bölümü ile ekranlara gelecek olan Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi bu yemekte eski günlerini hatırlayarak duygusal anlar yaşadılar.

Ünlü Çift Kameralara Konuştu

Dizideki başrol oyuncular arasında yer alan Özcan Deniz’de ekip arkadaşları için kendi şarkılarını sahneye çıkarak seslendirdi. Geçtiğimiz yaz evlenen Burak Sağyaşar ise dizi sebebiyle balayına çıkamadıklarını ve artık eşi Hatice Şendil’e daha fazla vakit ayırabileceğini söyledi.

Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar çifti ‘Bebek bekliyor musunuz?’ sorularına ise yanıt vermekten kaçınarak, ‘Bu tür açıklamalar için henüz çok erken. Balayına bile yeni çıkabilen bir çift olarak şimdilik çocuk yapma gibi bir fikrimiz yok.’ şeklinde konuştu.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz