Kara Sevda Dizisi Yeni Sezonu Başlıyor

26 Aralık 2015
Kara Sevda Dizisi Yeni Sezonu Başlıyor

Eylül ayında Star TV ekranlarında yayına başlayan Kara Sevda dizisinin yeni sezonda başrollerde yer alacak olan oyuncuları belli oldu. Yeni sezon içerisinde pek çok dizi ile yollarını ayıran Star TV, bu sezon Kara Sevda dizisi ile büyük bir çıkış yakalamayı planlıyor.

Ay Yapım tarafından yapımcılığını üstlenilen dizi projesinin yönetmenliğini Hilal Saral üstlenecek. Senarist koltuğunda ise Anıl Eke ve Özlem Yılmaz bulunuyor. Uzak dünyaların insanları olan Kemal ve Nihan’ın efsanevi aşkı dizi içerisinde yeni sezonda da devam edecek.

Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Zerrin Tekindor ve Furkan Andıç gibi ünlü isimlerin yer alacağı dizide sürpriz bazı isimler daha bulunacağı söyleniyor.

Kara Sevda Dizisi Konusu

Burak Özçivit’in canlandıracağı genç maden mühendisi, ekmek parasını kazanabilmek için işçiler ile birlikte mücadele vermektedir. Burak Özçivit her zaman gururlu bir genç olarak çevresi tarafından tanınmaktadır. Maden mühendisliği yaparken tanıştığı kız ile birlikte hayatı bir anda değişmiştir.

Soma faciası yaşandıktan sonra hayatı değişmeye devam eden fakir genç, zengin bir yaşamın zorluklarına da alışmak zorunda kalacaktır.

Yeni sezonu ile Star TV’nin en gözde projeleri arasında yerini alması beklenen diziyi büyük bir heyecan ile bekliyoruz. Bakalım Kara Sevda dizisi bu sezon izleyicilerini memnun etmeyi başarabilecek mi?

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz