Hatırla Gönül Dizisi Reyting Kurbanı Oldu

6 Ocak 2016
Hatırla Gönül Dizisi Reyting Kurbanı Oldu

Star TV ekranlarında yaklaşık 1 sezondur yayınlanmakta olan Hatırla Gönül dizisi, son derece tutkulu bir aşkı ve intikam hikayesini konu alıyordu. Türk dizileri arasında oldukça popüler olan bu konuları kendi bakış açısı ile özgün senaryosu ile birlikte ekranlara getiren dizi sürpriz bir şekilde ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. 13. bölümünden sonra izleyenlerine veda edecek olan dizi hayranlarını şimdiden üzmüş durumda.

Üzerinden uzun yıllar geçmiş ve küllenmiş bir aşkın yeniden doğmasını ve açığa çıkmasını konu alan dizide Gönül karakteri en fazla beğenilen karakterler arasında yer alıyordu. Okul hayatı boyunca başarılı bir öğrenci olan Gönül ameliyat hemşireliğini meslek edinmiştir. Hayatına girip çıkan iki erkek arasında seçim yapmak zorunda kalan Gönül, zorlu bir karar almak üzeredir. Yetimhanede büyüyen Gönül’ün hayatı ve aşkları dillere destan bir şekilde dizide yer almaktadır.

Final Bölümü Fragmanı

Gökçe Bahadır, Engin Öztürk, Onur Saylak, Selen Öztürk, Tuğrul Tülek, Turgay Kantürk gibi ünlü ve başarılı isimlerin yer aldığı dizinin büyük bir ilgi toplaması bekleniyordu. Fakat yapım ekibinin beklediği bu ilginin hala gelmemiş olması Hatırla Gönül dizisinin reyting kurbanı olmasına yol açtı. Son bölümleri ile hızlı bir düşüşe geçen dizi final yapacak.

10 Ocak 2016 tarihinde 13. bölümü ile ekranlara veda edecek olan dizi şimdiden sosyal medyada en fazla konuşulanlar arasına girdi bile.

Bu Haberi Dilediğiniz Gibi Paylaşabilirsiniz!

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz