Hayat Şarkısı Dizisi Başlıyor!

5 Ocak 2016
Hayat Şarkısı Dizisi Başlıyor!

Ünlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeye başlayan Hayat Şarkısı dizisi yakında Kanal D ekranlarında izleyenleri ile buluşacak. Kore’de yayınlanmakta olan Flames of Desire adlı dizinin ülkemize uyarlanmış hali olacak olan dizide Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya, Serap Önder, Pınar Hamzaoğlu, Cem Kenar ve Taha Yusuf Tan gibi ünlü oyuncular yer alacak.

Aynı köyde doğup büyüyen kan kardeşler Bayram ve Salih’in aralarında çıkan tatsız bir olayın düzeltilmesi için yapılan anlaşma ile çocuklarını ufak yaşta nişanlamaları ve büyüyüp evlenme çağına gelene kadar ayrı şehirlerde yaşamlarını sürdürmelerini işleyecek olan dizinin genel hikayesi ise şöyle;

Hayat Şarkısı Dizi Hikayesi

Mudanya Güzelköy’de doğan Bayram ve yakın arkadaşı Salih, aralarında çıkan tatsız bir olayın tatlıya bağlanması için ufak çocukları Melek ile Kerem’i o yaşlarında nişanlarlar. Nişanlanan ufak çocuklar, büyüyüp evlenme çağlarına gelene kadar birbirlerinden habersiz bir şekilde ayrı şehirlerde yaşamlarını sürdürürler. İki çocuk sahibi olan Bayram ise ailesi ile birlikte yerleştiği İstanbul’dan geriye dönerek Güzelköy’e yerleşir.

Yanına çocuklarını da alarak geri dönen Bayram, Salih’e ulaşarak çocuklarının artık evlenme çağlarının geldiğini ve bu olayın son bulması için nişanın devam ettirilmesi gerektiğini söyler. Fakat birbirlerinden haberi olmayan iki genç duydukları bu haber karşısında şok olurlar. Artık farklı hayatlar kurarak kendi yollarını çizen gençlerin önünde zorlu bir süreç vardır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz