Pelin Karahan Yeni Dizisinden Ne Kadar Kazandı?

Pelin Karahan Yeni Dizisinden Ne Kadar Kazandı?

Pelin Karahan adlı oyuncumuzu Türkiye olarak Kavak Yelleri dizisi ile tanımıştık. Gençler tarafından oldukça fazla ilgi gören ünlü oyuncu Kavak Yelleri dizisinde gösterdiği büyük performans ile birlikte geleceğe doğru emin adımlar ile ilerlemeye başlamıştı.

Son olarak Yeter adlı dizi ile ATV ekranlarında karşımıza çıkan Pelin Karahan, düşük reytinglerin kurbanı olmamak için ilginç bir önlem aldı. Yurdaer Okur ile birlikte kameralar karşısına geçen ünlü ve genç oyuncu dizinin geleceğini fazla parlak görmediği için sezonun ortasında işsiz kalmayı göze almayacağını söyleyerek 13 bölümün parasını da peşin talep etti.

Diziden 650 bin TL Aldı!

Deniz Altuntaş’ın haberine göre, Kavak Yelleri dizisinde Aslı karakteri ile milyonları kendine hayran bırakan oyuncu, Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mihrimah Sultan karakteri ile bu durumun sinyallerini vermişti. İki dizide de ücretini peşin talep eden Pelin Karahan, Bedi Güntay ile evlendikten sonra bir erkek çocuk sahibi de olmuştu. Dizi ve film tekliflerini sürekli bu şekilde değerlendiren oyuncunun bu önlemlerine devam edeceği de söyleniyor.

Koliba Yapım’ın ATV için çekimlerine devam ettiği Yeter dizisinde oynamayı kabul eden ünlü oyuncu dizide cerrah kocasının hayatını zehir ettiği Aylin adlı karakteri canlandırıyor. Yılbaşı gece ekranlara gelen dizi için oyuncunun bölüm başına 50 bin lira aldığı da ortaya çıktı. Ünlü oyuncu 13 bölümlük ücretini peşin alarak toplam 650 bin TL’lik ufak bir servet sahibi oldu.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz