Hayat Mucizelere Gebe Dizisinin Oyuncu Kadrosu Netleşti

admin

Kanal D

29 Aralık 2015

Hayat Mucizelere Gebe Dizisinin Oyuncu Kadrosu Netleşti

Kanal D ekranlarında yeni bir dizi daha yayın akışına dahil edildi. Yayınlanan fragmanları ile oldukça farklı bir senaryosu olduğunu izleyenlere gösteren dizi, seyircileri hem güldürecek hem de ağlatacak gibi bir his uyandırıyor. Herkesin merakla beklediği yeni dizi Hayat Mucizelere Gebe dizisinde aynı zamanda birbirinden ünlü oyuncular da yer alıyor. Projenin tüm detayları hazır olan ve çekimlerine hızlı bir şekilde deavm edilen dizi ilk yayınlanan fragmanı ile büyük bir beğeni toplamayı başardı.

Dizi aynı isminde olduğu gibi senaryosu içerisinde sürekli olarak farklı mucizeleri izleyenlere sunacak. Herkesin fragmanını beğendiği ve takip edeceğini belirttiği ünlü yapımın reyting sıralamalarında da büyük başarılar elde etmesi bekleniyor. Sosyal medya üzerinde şimdiden en fazla konuşulanlar arasında yer alan Hayat Mucizelere Gebe dizini Medyapım tarafından düzenleniyor. Yapımcılığını Fatih Aksoy’un üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Kerem Altuğ yer alıyor. Başarılı ve heyecanlı senaryonun yazarı ise Meryem Gür oluyor.

Dizinin Hikayesi Nedir?

Öğretmenlik atamalarını bekleyen ve öğrencilerine ders anlatmak isteyen İnci’nin hayatı tıbbi bir hata yüzünden dağılacaktır. Normal bir şekilde muayene olmak için hastaneye giden ve jinekologun yaptığı bir hata sonrasında suni dölleme ile gebe kalan İnci’nin karnındaki bebek Engin Akarcalı’ya aittir. Kanser tedavisi görmekte olan bu genç adamın baba olmak için tek şansı ise İnci’dir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz