Kurtlar Vadisi’nin Memati’si Gürkan Uygun’un Yeni Dizisi

admin

Haberler

29 Aralık 2015

Kurtlar Vadisi’nin Memati’si Gürkan Uygun’un Yeni Dizisi

Memati olarak tanıdığımız ünlü oyuncu Gürkan Uygun yeni bir dizi projesi ile ekranlara geri dönüyor. ATV ekranlarında yeni yılda yayınlanacak olan Kehribar adlı dizide rol alacak olan Gürkan Uygun, Ayça Varlıer, Özge Özderve ve Aslıhan Güner gibi ünlü oyuncular ile birlikte dizide rolünü paylaşacak.

Kehribar dizisinin oyuncu kadrosunun oldukça güçlü olması ve dizinin hikayesinin heyecan dolu olması ise şimdiden izleyenleri merak ettirmiş durumda.

Yeni yılın ilk günlerinde yayına girecek olan Kehribar dizisi Kurtlar Vadisi Pusu ve Kaçak projelerinden sonra yine erkeklere hitap edecek olan bir aksiyon dizisi olacak. Gürkan Uygun’un yeni projesi olan bu dizide Necip Memili, Aslıhan Güner ve Ayça Varlıer gibi ünlü oyuncular yer alacak.

Dizi Oyuncu Kadrosu Şekilleniyor

Süreç Film tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin yönetmen koltuğunda ise Yıldız Hülya Bilban yer alacak. Aşk ve intikam hikayesini başarılı bir şekilde işleyecek olan dizi önümüzde günlerde ATV ekranlarında yayınlanmaya başlanacak.

Gürkan Uygun’un başrollerinde yer alacağı Kehribar dizisinin senaryosunu Sinan Tuzcu kaleme alacak. Yönetmen koltuğunda ise Yıldız Hülya Bilban yer alacak. Cast çalışmalarını hızlandıran ve diğer oyuncuların seçimlerine başlayan dizinin yeni yılın ilk günlerinde yayınlanması ve izleyiciler ile buluşturulması bekleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz