Hayat Şarkısı Fragmanı Yayınlandı

Hayat Şarkısı Fragmanı Yayınlandı

Most Production’ın yapımını üstlendiği ve başrollerinde Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ecem Özkaya, Seray Gözler ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın yer aldığı Hayat Şarkısı Dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Yapımcılığını Gül Oğuz ve Mustafa Oğuz’un üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Cem Karcı yapıyor. Dizinin senaryosu ise Mahinur Ergun tarafından kaleme alınıyor. İnsanların verdikleri sözler uğruna yaşadıkları zorlukları işleyecek olan dizinin hangi tarihte yayınlanacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Hayat Şarkısı Dizisinin Konusu

Hayat Şarkısı dizisinin ilk bölümü için çekimler Berlin’de başlamış durumda. Dizide aynı köyde büyümüş olan Bayram ile Salih’in çocuklarını bebek yaşta nişanlamaları ve bu sözden sonra başlarına gelenler işleniyor.

Mudanya’da yer alan Güzelköy’de doğup büyüyen Bayram, büyürken her zaman yanında olan yakın arkadaşı Salih ile aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için Melek ve Kerem’i ufak yaşta nişanlı yaparlar. Çocukları büyüyüp evlenme çağına gelene kadar ise farklı şehirlerde hayatlarını sürdürmeye devam ederler.

İki çocuk babası olan Bayram, ailesi ile İstanbul’da yaşamaktadır. İstanbul’da yaşadığı süre boyunca kariyerinde sürekli yükselmeyi başaran Bayram işlerini geliştirerek ufak çaplı bir servete de sahip olur. Ufak oğlu Kerim’in üniversiteden mezun olmasından sonra ise çocuğunu da yanına alarak Güzelköy’de yaşamakta olan Salih’in yanına gitme kararı alır.

Salih, Bayram’ı karşısında gördüğü andan itibaren düğün hazırlıklarına başlar. Fakat iki ayrı birey olan ve hayatlarını şekillendirmiş olan gençler bu evliliğe sıcak bakmamaktadır. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz