Kiraz Mevsimi Dizisi Neden Bitti?

21 Aralık 2015
Kiraz Mevsimi Dizisi Neden Bitti?

Her hafta yayınlanan yeni bölümü ile büyük bir kitleye hitap etmeyi başaran Kiraz Mevsimi, insanların hayatlarını adadıkları gerçek aşkı konu alan bir diziydi. Aşkın en derinden hissedildiği ve mutluluğun peşine düşüldüğü bir final bölümü ise geçtiğimiz günlerde yayınlandı ve dizi sona erdi.

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği ünlü dizi geçtiğimiz sezon başarılı reyting rekorları kırmasına rağmen bu sezon beklenen oranlara bir türlü gelememişti. Yeni sezonda ciddi bir reyting düşüşü yaşayan dizi hakkında ise final kararının verilmesi çok gecikmedi. Özge Gürel, Dağhan Külegeç, Bülent Güzgünoğlu ve Nilperi Şahinkaya gibi ünlü oyuncuların başrollerini paylaştığı dizinin 60. bölümü ile final yapacağı açıklanmıştı. Ancak dizi oyuncularından Neslihan Yeldan’ın Instagram hesabından dizinin 59. bölümde sona ereceği açıklanmıştı.

Hafızalara Kazınan Öykü Karakteri Kazındı

Yeldan’ın 59. bölümde final yapılacağı haberleri ise doğu çıktı ve dizi 59. bölümü ile birlikte ekranlara veda etti. İzleyenlerin akıllarında ise Özge Gürel’in canlandırdığı Öykü karakteri kaldı. Sudan sebepler ile kavga etmeleri, arkadaşlarının onları tekrar bir araya getirebilmek için düzenledikleri planlar ve aşkları için verdikleri büyük mücadele dizinin geçtiğimiz sezon başarılı reyting oranlarını elde etmesine sebep olmuştu.

Final bölümünde ise Öykü’nün hamileliği ile birlikte İlker ve İvanka’nın arasındaki yakınlaşma konu alındı. Aradıkları cevaplara ulaşmak isteyen gençler ise bir dükkanda açılış partisi düzenleyerek bir araya gelirler. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz