Leyla ile Mecnun Yeniden mi Başlıyor?

21 Aralık 2015
Leyla ile Mecnun Yeniden mi Başlıyor?

TRT ekranlarında yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisinin sona ermesi izleyen hayranları tarafından büyük bir üzüntü ile karşılanmıştı. Twitter üzerinden kampanya başlatan dizinin hayranları ise Leyla ile Mecnun dizisinin yeniden yayına gelebileceği dedikodularının ortaya çıkmasına yol açtı.

2011 yılında ilk bölümü yayınlanan dizi 2013 yılındaki gezi parkı olaylarına destek verdikleri gerekçesiyle yayından kaldırılmıştı. Hayranları ise harekete geçerek Twitter üzerinden #LeylaMecnunYeniden hashtag’ini TT listesinde bir numaraya sokmayı başardılar.

104 bölümlük yayın hayatında hayranlarını kendisine bağlamayı başaran dizinin yeniden ekranlara dönüp dönmeyeceği ile ilgili ise şimdilik kesin bir bilgi bulunmuyor. Dizinin bitmesinin ardından 2 yıl gibi uzun bir süre geçmesine rağmen Twitter’da böyle bir kampanya başlatılması ise dizinin elde ettiği başarıyı gözler önüne seriyor.

Dizi Oyuncularından Destek Geldi

Twitter’da başlatılan #LeylaMecnunYeniden hashtag’ine ise dizinin ünlü oyuncularından da destek geldi. Mecnun karakterine hayat veren ünlü oyuncu Ali Atay, Twitter hesabı üzerinden, ‘Sizleri çok seviyorum. İki sene geçmesine rağmen bizleri unutmamanız harika bir mutluluk’ şeklinde bir açıklama yaptı.

Leyla ile Mecnun dizisi TRT ekranlarında yayınlanan ve absürd komedi olarak nitelendirilen bir Türk dizisiydi. Genel olarak Leyla ile Mecnun’un hikayesinin üzerine kurgulanmış olan absürd komediyi, bilim kurgu ve durum komedisi şeklinde işleyen dizinin yeniden ekranlara gelmesini bugünlerde tüm hayranları istiyor. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz