Hayat Sevince Güzel Dizisi Bu Hafta Yayınlanmayacak

1 Temmuz 2016
Hayat Sevince Güzel Dizisi Bu Hafta Yayınlanmayacak

Fox TV ekranlarında bu yıl yayınlanmaya başlanan Hayat Sevince Güzel adlı dizi oldukça geniş bir kitleye kısa sürede hitap etmeyi başaran dizilerden oldu. Ancak ünlü dizinin bu hafta yayın tarihinde ufak bir aksaklık yaşanacak. 4 Temmuz tarihinde yayınlanması gereken dizinin yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Dizinin seyircileri ise bu kötü haberi üzüntü ile karşıladılar.

Bu hafta yayın akışında yer almayan Hayat Sevince Güzel dizisinin başrollerinde Algı Eke, Burak Çelik ve Öykü Çelik gibi ünlü isimler yer alıyor. Dizinin yeni bölümü 1 hafta ertelenerek 5. bölümüyle 11 Temmuz Pazartesi akşamı karşımıza çıkacak.

Yeni Bölüm 11 Temmuz'da

Dizinin yeni bölümünün Ramazan Bayramı arifesine denk gelmesinden dolayı ertelendiği de açıklandı. Fox TV ekranlarında bayram yayınlarının özel olarak yayınlanacak olmasından dolayı yapılan bu ertelenme dizinin 5. bölümü için bir süre daha beklememize sebep olacak.

11 Temmuz Pazartesi günü dizi kaldığı yerden Fox TV ekranlarında yayınlanmaya ve hayranları ile buluşmaya devam edecek. Bayram tatilinde ise Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan birbirinden renkli ve keyifli bayram özel programlarını izlemeye devam edebilirsiniz.

Bu Haberi Dilediğiniz Gibi Paylaşabilirsiniz!

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz