Tolga Sarıtaş’ın Yeni Dizisi Belli Oldu

admin

Haberler

2 Temmuz 2016

Tolga Sarıtaş’ın Yeni Dizisi Belli Oldu

Ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş ile Özge Gürel'in yeni bir Fox TV dizisinde yer alacağı haberi büyük merak uyandırdı. Kiraz Mevsimi dizisinden tanıdığımız Özge Gürel, aynı yapım şirketinin yeni dizi projesi ile anlaşma yapmıştı. Genç oyuncunun partneri olması için Medcezir dizisinden Metin Akdülger düşünülmüş ve anlaşmaya varılmıştı. Fakat son anda Muhteşem Yüzyıl dizisinden gelen teklifi kabul eden oyuncu Özge Gürel'in tekrar partner arayışı içerisinde olmasına sebep olmuştu.

Uçankuş tarafından yayınlanan habere göre yapımcı Ali Gündoğdu bu kez Güneşin Kızları dizisinin sevilen oyuncusu Tolga Sarıtaş ile görüşüyor. Eğer büyük bir değişiklik olmazsa Özge Gürel çok yakında Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizide Tolga Sarıtaş ile birlikte ekran karşısında olacak.

Artistanbul Haberleri Yalanladı

Tolga Sarıtaş'ın menajerlik şirketi Artistanbul tarafından yalanlanan bu haberlerin gerçek olduğu söyleniyor. Fakat sosyal medya hesaplarından ünlü oyuncunun hala resmi bir açıklama yapmamış olması ise akıllarda soru işaretine yol açıyor.

Önümüzdeki günlerde basın açıklaması yapacağı söylenen dizi ekibi ve ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş, Fox TV ekranlarındaki yeni dizi projesi ile ilgili ipuçlarını hayranlarına iletecekler.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz