Seviyor Sevmiyor Dizisinde Şaşırtan Gelişmeler

admin

Haberler

9 Ağustos 2016

Seviyor Sevmiyor Dizisinde Şaşırtan Gelişmeler

ATV ekranlarının sevilen dizisi Seviyor Sevmiyor 5. bölüm fragmanı ile hayranlarının karşısına çıktı. Dizinin yeni bölümlerinin 3 haftayı aşkın süredir yayınlanmıyor olması izleyenleri bir hayli meraklandırmıştı. Pazar akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde ilginç gelişmeler yaşanacak.

Deniz ile Yiğit'in uzun yıllar önce birbirlerine verdikleri yapbozun parçaları Yiğit'in gözüne takılacak. Deniz'i stajyer olarak tanıyan Yiğit artık olan bitenleri yavaş yavaş görmeye ve anlamaya başlamıştır. Ancak Deniz'in bu durum için geliştirdiği bir b planı yoktur.

15 yıl önce Yiğit'ten aldığı yapbozun bir parçasını hiç olmadık bir yerde düşüren Deniz, Yiğit'in gerçekleri öğrenmesine yol açar. Deniz 'in küçük sırrını öğrenen Tuna ise yaptığı sürpriz ile herkesin şaşırmasına yol açacaktır. İrem ise Deniz'den gizli olarak görüşmeye devam ettiği Yiğit'e olan hislerini artık içinde tutamamaktadır. Deniz ile vakit geçirebilmek için türlü bahaneler yaratan Deniz, İrem'in odasında Yiğit'in fotoğrafını görünce İrem artık tamamen köşeye sıkışmış olur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz